Nowości w Kokos.pl - zmiana regulaminu
2013-03-14

Witaj,
już od 20 marca 2013 r. w serwisie Kokos.pl będzie dostępna pożyczka na 14 dni bez oprocentowania!

Jak to działa?
1.    zakładasz aukcję pożyczkową na dowolną kwotę, liczbę rat oraz oprocentowanie
2.    otrzymujesz pożyczkę
3.    spłacasz w ciągu 14 dni – nie płacisz oprocentowania lub spłacasz zgodnie z harmonogramem spłat rat – na Twoich warunkach!

Co zyska Inwestor w przypadku spłaty pożyczki bez oprocentowania?

Premię pieniężną od Operatora Kokos.pl równą procentowej połowie prowizji z pożyczki, np. przy prowizji 5%, zysk Inwestora wynosi 2,5% kwoty zainwestowanej w pożyczce przez danego Inwestora.
Premia wypłacana będzie na subkonto lub konto bankowe Inwestora, pod warunkiem uzupełnienia danych do rozliczeń w zakładce Podatek.

Wraz ze zmianą regulaminu Kokos.pl, który wchodzi w życie 20 marca 2013 r.:

1.    weryfikacja zamieszkania staje się obowiązkowa w przypadku starania się o drugą lub kolejną pożyczkę w serwisie Kokos.pl,

Skorzystaj z promocji weryfikacji zamieszkania za 1 zł do końca marca 2013r.

Przypominamy, że każdy nowy Pożyczkobiorca na start otrzymuje pakiet obowiązkowych weryfikacji za 1 zł oraz kod do weryfikacji zamieszkania za darmo!

2.    kod weryfikacji zamieszkania będzie ważny przez 30 dni od dnia jego zamówienia,

3.    każdy Pożyczkobiorca przed założeniem aukcji zostanie poproszony o uzupełnienie miesięcznego limitu rat, o ile limit ten nie został już określony,

4.    zmianie ulega wysokość prowizji serwisu Kokos.pl pobieranej od kwoty otrzymanej pożyczki, prowizja  zależna będzie od ratingu Użytkownika otrzymanego w serwisie i wynosi min. 0,5%, max. 5%.

5.    Inwestor otrzyma 200 pkt. w serwisie BluePartner.pl, jeżeli monit inwestorski, zamówiony i wysłany po dniu wejścia w życie regulaminu, zostanie spłacony przez Pożyczkobiorcę poza serwisem Kokos.pl, np. na drodze windykacji.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym regulaminem serwisu Kokos.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół Kokos.pl

« powrót do poprzedniej strony