Inwestuj bez ryzyka windykacji!
2014-06-16

Witajcie,
długo się nie odzywaliśmy, ale mamy dobrą wiadomość :)
 

Połączyliśmy gwarancje Blue Media z automatem inwestycyjnym, dzięki czemu już od przyszłego tygodnia będziecie mogli inwestować bez ryzyka windykacji i konieczności samodzielnej weryfikacji pożyczkobiorcy!

Jak inwestować bez ryzyka?

  • utwórz automat inwestycyjny z parametrem: gwarancje BM - damy znać w przyszłym tygodniu o starcie usługi,
  • wpłać środki na saldo,
  • czekaj na potwierdzenie zawarcia umowy pożyczki,
  • otrzymasz na saldo lub rachunek bankowy spłaty rat oraz wynagrodzenie.


Jeśli pożyczka trafi do windykacji, BM przejmie dług, a Ty od razu otrzymasz zwrot kapitału w pełnej wysokości!


Przypominamy, że opłata za automat inwestycyjny pobierana jest dopiero po spłacie wszystkich rat przez Pożyczkobiorcę. Jej wysokość pozostaje bez zmian i wynosi od 1% do 2,5% w zależności od ustawień Inwestora.

Uwaga - wprowadzamy również zmiany w podziale wynagrodzenia między Inwestorem a Gwarantem. Od przyszłego tygodnia podział ten będzie wynosi ½ do ½ , zamiast 1/3 do 2/3.

Wkrótce zaprezentujemy jeszcze bardziej udoskonalony model!

Informujemy również o zmianach w umowach windykacyjnych Del Group, które wchodzą w życie od dziś. Pierwsze umowy w nowej wersji zawarte zostaną 22 czerwca 2014.
Del Group zobowiązuje się do wysłania pisemnego wezwania do zapłaty oraz realizacji pozostałych monitów. Jednakże wszczęcie postępowania windykacji polubownej będzie poprzedzała wpłata 20 PLN bezpośrednio na konto Del Group, natomiast windykacji sądowej 80 PLN. Pozostałe opłaty pozostają bez zmian.

Pozdrawiamy,
zespół Kokos.pl

 

« powrót do poprzedniej strony