Już od 13.10. - nowe promocje w Kokos.pl
2015-10-13

Drodzy Użytkownicy, Pożyczkobiorcy oraz Inwestorzy.


Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zupełnie nowe promocje, które pozwolą Wam na maksymalne obniżenie kosztów pożyczki oraz zarobienie dodatkowych pieniędzy.


1.    Jesteś Pożyczkobiorcą? Chcesz otrzymać pożyczkę w Kokosie bez prowizji? Złóż wniosek o swoją pierwszą pożyczkę. Niezależnie od tego, ile wynosi Twój rating, prowizja od otrzymanej pożyczki wyniesie 0 zł!


2.    Jesteś nowym Pożyczkobiorcą i chcesz jak najszybciej otrzymać pożyczkę? Wykup promowanie aukcji, dzięki któremu informacja o Twojej aukcji błyskawicznie trafi do Inwestorów. Do spłaty każdej Twojej raty będziemy doliczać 0,83% kwoty kapitału pożyczki. Ty uzyskasz pożyczkę, a Inwestorzy dodatkowe wynagrodzenie, dzięki czemu Twoja aukcja zamknie się w ekspresowym tempie.


3.    Jesteś Inwestorem? Zainwestuj w promowaną aukcję, a z każdą spłaconą ratą otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 8% kwoty pożyczki w skali roku. O promowanej aukcji zostaniesz poinformowany mailem. Warunkiem otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia jest uzupełnienie danych do zakładki Podatek / Dane do PIT  przed zakończeniem aukcji.

 

Sprawdź zasady promocji w sekcji "Promocje i konkursy".


Pozdrawiamy,
Zespół Kokos.pl

« powrót do poprzedniej strony