Zmiany, zmiany
2016-07-06

 Drodzy Użytkownicy,

Poniżej krótka informacja na temat zmian, które w ostatnim czasie przygotowywaliśmy dla Was w Kokosie.


Po pierwsze, od niedawna w Kokosie pracują osoby, które zajmują się tylko i wyłącznie kontaktem z Wami. Dzwonią do Was, jeśli macie jakieś pytanie lub problem, żebyście nie musieli robić tego sami. A jeśli dopiero zaczęliście uzupełniać wniosek o pożyczkę i chcecie usłyszeć, jak działa Kokos albo po prostu porozmawiać ;-),  kliknijcie w słuchawkę, która wyświetli się Wam w prawym dolnym rogu i zostawcie swój numer telefonu.


Po drugie, osoby te zajmują się przeprowadzaniem weryfikacji dowodu osobistego oraz adresu zamieszkania, żeby Wasze dokumenty zostały jak najszybciej sprawdzone, a list z kodem do weryfikacji adresu zamieszkania dotarł do Was jak najszybciej.


Jeśli mowa o weryfikacjach, wprowadziliśmy trochę znaczących udogodnień, żeby usprawnić cały proces – od momentu zamówienia weryfikacji do jej zakończenia. Kontaktujemy się z Wami tak szybko, jak to tylko możliwe, jeśli stwierdzamy, że czegoś brakuje do pozytywnego zakończenia weryfikacji (np. brakuje dokumentów).


Przygotowaliśmy dla Was ekran, który służy do ponownego uploadu plików do weryfikacji dowodu osobistego, żeby usprawnić proces przeprowadzania weryfikacji. Lada moment wprowadzimy również dodatkowe weryfikacje, które pozwolą na uwiarygodnienie się Pożyczkobiorcy w oczach Inwestorów. 


 Większość serwisu została również dostosowana do technologii RWD – nie tylko pożyczki, ale również Waluty i nie jest to nasze ostatnie zdanie, jeśli chodzi o urządzenia mobilne.


Wprowadziliśmy również sporo zmian w zakresie Waszego bezpieczeństwa (np. dotyczące siły hasła) oraz  usprawnienia dot. składania wniosku o pożyczkę – np. możliwość zmiany danych w ścieżce, proponowania nicku jeszcze i kilka innych.


To tylko część tego, co zmieniliśmy do tej pory, i…to jeszcze nie koniec. Spodziewajcie się kolejnej porcji aktualności już niedługo!

 

Pozdrawiamy Was,

Zespół Kokos.pl

 

« powrót do poprzedniej strony