Gdzie szukać atrakcyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych?

dacia1.jpeg

Jak wiadomo, do ubezpieczenia OC zobowiązany jest każdy właściciel samochodu. Jest to jednak niezbędne minimum, które nie zapewnia pełnej ochrony i kupując nowe auto, warto zastanowić się nad bardziej kompleksowym rozwiązaniem.

Co to jest ubezpieczenie komunikacyjne i jakie są jego rodzaje?

Ubezpieczenia komunikacyjne związane są z ryzykiem ponoszonym przez osoby korzystające z pojazdów mechanicznych. Chronią one przed finansowymi konsekwencjami takich zdarzeń, jak wypadek czy awaria samochodu. Zaliczamy do nich:

  • OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
  • AC – autocasco,
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczenie assistance.

Ubezpieczenie komunikacyjne w ofercie Dacii Finansowanie

Dacia Finansowanie posiada w swej ofercie trzy rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych – https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-komunikacyjne. Wśród nich znajdują się:

  • ubezpieczenie GAP (Guaranteed Asset Protection), które jest świetnym uzupełnieniem AC. Dzięki nim możliwe jest ograniczenie straty finansowej, zminimalizowanie kosztów oraz ekspresowa wypłata odszkodowania. Oferta Dacii Finansowanie obejmuje zarówno GAP finansowy (SF), GAP fakturowy (RTI), jak i tzw. GAP Mix, czyli połączenie GAP-u fakturowego z GAP-em indeksowym;
  • ubezpieczenie pakietowe zawierające OC oraz AC. Do największych zalet tego rozwiązania należą m.in.: brak udziału własnego w szkodach AC, bezgotówkowe naprawy powypadkowe, Car Assistance Auto Pomoc, auto zastępcze czy holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu w przypadku awarii samochodu lub wypadku.
  • ubezpieczenie dla wszystkich klientów korzystających z leasingu Dacia Finansowanie, które obejmuje: auto zastępcze w przypadku awarii, wypadku oraz szkody całkowitej (do 30 dni), ubezpieczenie opon, usługę Concierge Moto.

Nie zostawiaj wszystkiego ślepemu losowi i sprawdź atrakcyjne oferty ubezpieczeń komunikacyjnych Dacii Finansowanie! Naprawdę warto!