Marzysz o porsche? Nie musisz kupować! Wystarczy wynajem!

Auto zdecydowanie ułatwia życie i pozwala na swobodne przemieszczenie się. Ale samochód może mieć też rolę reprezentacyjną. Standardowa wypożyczalnia samochodów oferuje nam praktyczne pojazdy, które idealnie sprawdza się na co dzień. Wypożyczalnia samochodów luksusowych to jednak zupełnie inny wymiar usługi. Wynajem aut kojarzymy jako coś tymczasowego i krótkiego. Wynajem aut luksusowych w Warszawie oferuje państwu niezapomniane chwile liczone nawet w latach! Wypożyczenie pojazdu nigdy nie było tak satysfakcjonujące i proste jak teraz. Zapoznaj się z firmą Dolcar, która oferuje wynajem samochodów luksusowych.

Wynajem samochodów na bogato

Wynajem auta to usługa powszechnie znana. Czasami potrzebujemy auta, gdy nie mamy swojego, gdy nasz samochód się zepsuł. Czasem jednak wynajem samochodu przydaje nam się na specjalne okazje czy imprezy okolicznościowe, gdy chcemy zabłysnąć wśród znajomych czy dalszej rodziny. Czasem wypożyczalnia aut służy nam jako ekwiwalent na niesamowite wrażenia z jazdy wyjątkowym modelem samochodu. Wynajem samochodu to próba dania sobie tego, czego nie mamy na co dzień.

Bywają jednak takie chwile, które chcemy wykorzystać szczególnie oraz takie modele, o których skrycie marzymy. Wówczas dobrze jest skorzystać z wypożyczalni aut sportowych. Wynajem samochodów sportowych w Dolcar to dobre rozwiązanie, gdy potrzebny ci samochód reprezentacyjny. Wypożyczalnia samochodów sportowych Dolcar oferuje wynajem krótkoterminowy (do 30 dni), wynajem średnioterminowy (od 1 miesiąca do 2 lat) oraz wynajem długoterminowy (mogący trwać 2-4 lat). Podczas trwania umowy, zobowiązany jesteś do pilnowania limitu kilometrów, a w zależności od wyboru, proponujemy inną cenę najmu.

Nasza flota

Dolcar proponuje wynajem samochodów luksusowych, wśród których do dyspozycji klienta są modele z różnych klas i segmentów. Samochody luksusowe to opcje sportowe, crossover, dostawcze, miniwany, suv y.

W naszej flocie proponujemy samochody takich marek jak Mercedes, Audi, BMW, Fiat, Lexus, McLaren oraz wiele modeli aut sportowych tj. Porsche czy Ferrari.

Dolcar, czyli wybierz auto już dziś

W Dolcar najważniejszy jest klient i jego marzenie. W naszej wypożyczalni proponujemy najpiękniejsze modele aut i najlepsze ceny wynajmu w Warszawie. Nasze pojazdy idealnie sprawdzą się tam, gdzie tego potrzebujesz, a na naszej stronie określisz łatwo miejsce zwrotu, miejsce odbioru czy takie parametry jak godzina wynajmu. Korzystając z naszej oferty zyskujesz pojazd np. mercedes s, dostarczony w dowolne miejsce.

W naszej ofercie, na terenie Warszawy, możemy zarządzać twoja flotą, dostarczyć samochód na Lotnisko Chopina lub Lotnisko Modlin. Możesz również wybrać opcję "drzwi w drzwi" i podstawimy samochód we wskazane miejsce zamieszkania.

Co daje ci Dolcar? Przede wszystkim możliwość wypróbowania samochodu twoich marzeń, rezerwacje przez internet bez zbędnych formalności, pakiet ubezpieczeń w tym oc sprawcy, indywidualnego opiekuna klienta oraz auto zastępcze na czas awarii. Czy trzeba zachęcać bardziej? Przecież wypożyczalnia samochodów Warszawa jest idealnym wyborem dla Ciebie, niezależnie czy prowadzisz firmę czy jesteś osobą fizyczną. Skorzystaj już dziś!