Potrzebujesz auta dla swojej firmy? Skorzystaj z najmu długoterminowego!

renault1.jpeg

Własny biznes nie jest lekkim kawałkiem chleba. Wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej trzeba mieć dopięte na ostatni guzik. Nie inaczej jest podczas kompletowania firmowej floty – wybierając służbowy samochód, warto postawić na kompleksowe rozwiązania.

Na czym polega najem długoterminowy auta?

Najem długoterminowy jest dzierżawą samochodu na określony czas, która udzielana jest w zamian za comiesięczne raty. Jest to więc świetna propozycja dla tych, którzy nie chcą wydawać pokaźnej sumy na nowe auto lub po prostu, z różnych względów, nie zależy im na posiadaniu pojazdu na stałe.

Długoterminowy najem polega na tym, że wynajmujący korzysta z auta przez określony czas, a następnie oddaje go. W ramach umowy najmu zawarte są takie usługi jak m.in. serwisowanie samochodu czy pakiet ubezpieczeniowy.

Rozwiązanie to jest często wybierane przez przedsiębiorców. Jesteś jednym z nich? Zatem zobacz, co możesz zyskać, korzystając z niego. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać, zacznij od ofert autoryzowanych dealerów samochodowych!

Co to jest Renault Business Plan i jakie są jego warunki?

Bardzo atrakcyjny najem długoterminowy dla przedsiębiorców znaleźć można w ofercie Renault Finansowanie – https://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/najem-dlugoterminowy. Głównymi zaletami oferty Renault Business Plan są:

  • stała, niska rata leasingowa;
  • usługi wliczone w ratę leasingową (należą do nich: przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz wymiana części eksploatacyjnych);
  • gwarantowany samochód zastępczy;
  • wyjątkowo preferencyjne oprocentowanie;
  • dostęp do platformy obsługi klientów Renault Finansowanie.

Zainteresowała Cię powyższa propozycja najmu długoterminowego na nowy samochód? Jeśli tak, koniecznie dowiedz się więcej na stronie Renault Finansowanie lub odwiedź jeden z salonów Renault PRO+, które mają swoje siedziby na terenie całej Polski!