Program do faktur online? Sprawdź, czym jest aplikacja Taxon

program-do-faktur-online.jpeg

Firmowa biurokracja jest dla Ciebie uciążliwa? Ilość faktur może przytłoczyć każdego przedsiębiorcę i biuro księgowe. Postęp technologiczny pozwolił na szereg udogodnień, z których chętnie korzystają właściciele firm. Te udogodnienia niosą ze sobą sporo dobrego. Dzięki nim oszczędzamy czas, pieniądze, zdobywamy nowych klientów lub powodują, że biznes się rozwija. Jednym z innowacyjnych narzędzi, jest aplikacja do wystawiania faktur online. Na czym polega jej fenomen?

Wystaw fakturę przez aplikację

Faktury krajowe, eksportowe, faktury korekty, zaliczkowe lub bez VAT. To tylko niektóre, dostępne opcje w aplikacji Taxon. Program do wystawiania faktur ma w sobie wiele zalet. Przede wszystkim usprawnia proces obiegu dokumentów pomiędzy biurem rachunkowym a firmom. 

Wystawiając fakturę online przez telefon, trafia ona bezpośrednio do programu księgowego. Następnie dalsze kroki są wykonywane przez biuro rachunkowe, które  obsługuje naszą firmę. Sporządzona zostaje deklaracja, która trafia do urzędu skarbowego w naszym imieniu. Na samym końcu otrzymujemy powiadomienie w aplikacji o wynikach miesięcznych o kwocie podatku do zapłaty. Proste rozwiązanie, które jest korzystne dla obu stron.

Księgowy na wyciągnięcie ręki

Program do faktur Taxon, to nie tylko generowanie faktur jednym kliknięciem. Przy pomocy aplikacji i dedykowanego czatu, klient ze swoim biurem rachunkowym może wymieniać się wiadomościami, w celu uzyskania szybszej odpowiedzi na nurtujące pytania. Dodatkowo, aplikacja umożliwia monitorowanie swoich podatków i kosztów, przesyłanie dokumentów do księgowej, czy raportowanie kosztów w formie zdjęć z telefonu. Prosty w użyciu i nieskomplikowany, zapewniający przejrzystość w finansach przedsiębiorstwa, tak można pokrótce scharakteryzować innowacyjne narzędzie.

Rozbudowane narzędzie o wielu możliwościach

Użytkownicy, którzy przetestowali aplikację w swoich telefonach, zgodnie podkreślają, że jest to bardzo pomocne narzędzie o wielu funkcjach, które jest użyteczne na co dzień. Program dostępny jest na komputery oraz urządzenia mobilne. Firmy, które generują mniej niż dziesięć faktur miesięcznie, za program nie zapłacą nawet złotówki. 

Nieskomplikowany w obsłudze program do fakturowania, ułatwia sprawne prowadzenie firmy, monitorowanie stanu finansów i szybką reakcję, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Zainstaluj już dziś aplikację od Taxon w swoim telefonie i przetestuj jej działanie, aby w dalszym ciągu rozwijać swój biznes.