Ekspresowa pożyczka od Kokos.pl

 

Nie trać czasu na zbędne formalności
Weź pożyczkę - to proste.

 

Ile chcesz pożyczyć?

 
-
Kwota
 

2 000 PLN

10 000 PLN

+

Na jak długo?

 
-
Okres
 

3 miesiące

24 miesiące

+
Miesięczna rata

Pożyczasz

Całkowity koszt kredytu

Prowizja

Weryfikacja rachunku

Oprocentowanie*

RRSO

Do spłaty

Wyliczenie obejmuje całkowity koszt kredytu dla danej kwoty pożyczki.
* stałe w skali roku
 

Dlaczego pożyczki gotówkowe przez internet to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

 

Brak zbędnych formalności

Nie musisz dostarczać szeregu dokumentów, tak jak w przypadku klasycznej pożyczki w banku.

Wygoda

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę za pośrednictwem internetu - bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia i nocy.

Błyskawiczna decyzja

Już w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku dowiesz się, czy otrzymasz pożyczkę, o którą się ubiegasz.

Bezpieczeństwo

Pożyczkodawcą jest Blue Media S.A. - krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

 

Weź pożyczkę

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka pozabankowa przez internet, zobacz jak to działa

1

Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.

2

Wypełnij krótki formularz z danymi osobowymi.

3

Wykonaj przelew weryfikacyjny na 1 gr.

4

Poczekaj kilka minut na weryfikację i decyzję.

 

 

WEŹ POŻYCZKĘ

Ekspresowa pożyczka od Kokos.pl: nie trać czasu na zbędne formalności

Nawet Ciebie wydatki potrafią zaskakiwać, pojawiając się w najmniej odpowiednim momencie? Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, ekspresowa pożyczka od Kokos.pl zaspokoi Twoje zwiększone zapotrzebowanie finansowe. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel – zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Całą wnioskowaną kwotę otrzymasz na rachunek bankowy, mogąc spłacać ją w miesięcznych ratach – tak, jak Ci wygodnie.

Otrzymaj pieniądze nawet w 15 minut

Ekspresowa pożyczka to szansa na uzyskanie pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Działamy w oparciu o uproszczone procedury, dzięki czemu proces weryfikacji jest skrócony do niezbędnego minimum.

W Kokos.pl doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku pilnych wydatków liczy się czas. Dlatego nie wymagamy gromadzenia i przedstawiania sterty dokumentów potwierdzających sytuację finansową. Nie musisz dostarczać zaświadczenia o zatrudnieniu i zaświadczenia o wysokości osiąganych dochodów. Mamy swoje sposoby na sprawdzenie zdolności i wiarygodności finansowej, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na zbędne formalności.

Działamy sprawnie, ponieważ wiemy, jak bardzo zależy Ci na pożyczce. Dlatego od złożenia wniosku do wydania decyzji pożyczkowej mija zaledwie kilkanaście minut. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze wypłacamy jeszcze szybciej.

Wnioskuj bez wychodzenia z domu

Zależy Ci na szybkim wsparciu finansowym? Nie trać czasu na dojazdy, oczekiwanie w kolejce i wypłatę środków. W Kokos.pl ekspresowa pożyczka jest dostępna bez wychodzenia z domu. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz – tylko kilka kliknięć wystarczy, aby złożyć wniosek.

System działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – o pieniądze możesz ubiegać się w dowolnym momencie. Z samego rana, po południu, w późnych godzinach wieczornych. W dni powszednie i weekendy. „Drzwi” naszego serwisu internetowego są zawsze otwarte.

Dostosuj wysokość raty

Ekspresowa pożyczka to nie tylko natychmiastowa wypłata środków. Taka forma wsparcia finansowego daje możliwość dopasowania wysokości raty. Skorzystaj z interaktywnego kalkulatora, aby oszacować wysokość miesięcznego zobowiązania. Określ kwotę oraz okres spłaty – tak, aby spłata nie stanowiła obciążenia domowych finansów.

Pożyczkę możesz spłacać zgodnie z harmonogramem.

Ty decydujesz – my dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Pożyczaj ekspresowo bez obaw

Kokos.pl to miejsce, w którym zaciągniesz ekspresową pożyczkę bez żadnego ryzyka. Pieniądze pochodzą Blue Media S.A. – zaufanej firmy, która zdobyła status Krajowej Instytucji Płatniczej, a jej działalność podlega kontrolom Komisji Nadzoru Finansowego.

Funkcjonujemy w oparciu o przejrzyste zasady i uczciwe warunki. Korzystając z naszej oferty, dokładnie wiesz, ile będzie kosztować Cię ekspresowa pożyczka. Informujemy o wszystkich kosztach w sposób tak samo widoczny i czytelny jak inne parametry udzielanej pożyczki.  Do tego zobowiązują nas przepisy, których przestrzegamy.

Ekspresowa pożyczka to rozwiązanie, dzięki któremu już żaden nagły i nieprzewidziany wydatek nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.