Piszą o nas

   Kokos.pl to przełomowe i zarazem pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku finansowym. Misją serwisu jest popularyzacja produktów finansowych i ułatwienie wszystkim przedsiębiorczym osobom realizowanie swoich planów i pasji poprzez kojarzenie wzajemnych ofert.

   Platforma jest odpowiedzią na płynące oczekiwania od użytkowników sieci w zakresie usprawnienia dostępności do produktów finansowych oferowanych dotychczas jedynie w tradycyjny sposób, czyli przy współudziale instytucji zajmujących się lokowaniem i pożyczaniem środków pieniężnych. Rosnący z dnia na dzień stopień informatyzacji kraju oraz wysoki poziom umiejętności polskich Internautów w zakresie poruszania się w sieci i znajomości wykorzystywanych w niej mechanizmów pozwoliły na wdrożenie tak innowacyjnego rozwiązania już teraz.

 

   Główne założenia, jakich przestrzegano przy budowie serwisu Kokos.pl, to przejrzystość zasad oferowanych usług, prosta nawigacja oraz zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa opartego m.in. na wieloletnim doświadczeniu operatora serwisu oraz przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych ekspertyz i audytów (prawny, podatkowy) związanych z jego funkcjonowaniem. Kokos.pl przecierając szlaki na polu usług finansowych online stał się profesjonalnym miejscem do zawierania umów pożyczki przez Internet.

 

Aktualne informacje o Kokos.pl

 

Kontakt wyłącznie dla mediów

Zuzanna Szybisty