Kontakt

Jesteś naszym klientem?

Obsługa klienta serwisu Kokos.pl udziela informacji dotyczących serwisu, a także rozpatruje Państwa zgłoszenia i reklamacje.

• 58 7604 855 - połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora

https://pomoc.bluemedia.pl/ - adres jest do Państwa dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu

Nasze Centrum Pomocy jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22:00 oraz w sobotę w od 8:00 do 16:00

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Serwisie, w tym podanych powyżej, jest Blue Media S.A. ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług i funkcjonalności dostępnych w Serwisie, marketingu bezpośredniego towarów lub usług Blue Media S.A., marketingu podmiotów współpracujących z Blue Media S.A., monitorowania aktywności w Serwisie oraz realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa (ustawy z dnia 19.08.2011 r. o usługach płatniczych, ustawy z dnia 16.11.2000 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu). Niektóre dane mogą zostać pobrane od podmiotów wskazanych przez Użytkownika w celu świadczenia usług dostępnych w Serwisie i w odniesieniu do tych danych Użytkownik ma prawo sprzeciwu co do ich przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usług dostępnych w Serwisie. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo sprzeciwu co do przetwarzania jego danych w celach marketingowych lub udostępniania jego danych podmiotom trzecim.

Napisz do nas

Pamietaj, że w przypadku wyboru sposobu otrzymania odpowiedzi tradycyjną pocztą, czas otrzymania odpowiedzi na zgłoszenie zostanie wydłużony o czas dostarczenia listu.