O Kokos.pl

Witamy na Kokos.pl.

Czy jesteś tu bo chcesz pożyczyć na spełnienie swoich marzeń i planów?
A może masz genialny pomysł na biznes, ale potrzebne Ci środki do jego realizacji? Świetnie!

Rozgość się w Kokos.pl i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

Pożyczaj, inwestuj, zarabiaj.

Na Kokos.pl jako pierwsi w Polsce tworzymy nową przestrzeń finansową. Od 2007 roku zmieniamy definicję pożyczania i inwestowania pieniędzy. Wykorzystujemy Internet oraz możliwości jakie daje. Opracowujemy narzędzia i edukujemy, żebyś mógł zarządzać swoimi finansami tak, jak tego chcesz, a chcesz żeby było szybko i uczciwie, prawda?

Idea i realizacja.

Kokos.pl bazuje na idei Social Lending czyli pożyczek udzielanych bez udiału banków, za pośrednictwem Internetu. Dajemy Ci możliwość pożyczania pieniędzy bezpiecznie, ale z ominięciem instytucji. Na Kokos.pl pieniądze pożyczasz od zwykłych ludzi.

Zasada jest prosta - współpraca przynosi Kokosy!

Czego potrzebujesz?

  • Szukasz gotówki? - To proste! Wybierz kwotę i czas spłaty. Krótki opis pomoże Inwestorom podjąć decyzję. Wypełnij wniosek i sprawdzaj postępy we wpłatach. Pieniądze otrzymasz bezpośrednio na Twoje konto.

Chcę pożyczyć

  • Chcę zainwestować! - Wolne środki i zmysł do interesów? Założ konto i zarabiaj na prowizji z udzielanej pożyczki. Inwestuj w aukcje utworzone przez rzetelnych pożyczkobiorców.

Zainwestuj

Wspierają nas najlepsi!

Właścicielem i operatorem Kokos.pl jest firma Blue Media. Prawdopodobnie korzystasz z jej usług codziennie. Firma ta znana jest m.in. z doładowań telefonów przedpłaconych przez Internet oraz systemów płatności on-line w systemach największych banków w Polsce. Blue Media tylko w roku 2016 przetworzyła ponad 600 milionów operacji transakcyjnych w Internecie. Każdego dnia Blue Media obsługuje 500 000 transakcji. Klientami firmy są wiodące w Polsce firmy zajmujące się finansami oraz operatorzy telekomunikacyjni.

Dane operatora Kokos.pl

Firma Blue Media S.A. powstała w 1999 roku. Siedziba firmy mieści się w Sopocie przy ulicy Powstańców Warszawy 6, kod 81-718.
Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy.
KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561.
Kapitał zakładowy 2 000 000 złotych (wpłacony w całości).