Pożyczka pozabankowa przez internet – kokos.pl

ico_zaufanie.png

Brak zbędnych formalności

Nie musisz dostarczać szeregu dokumentów, tak jak w przypadku klasycznej pożyczki w banku.

ico_dostepnosc.png

Wygoda

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę za pośrednictwem internetu - bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia i nocy.

ico_szybkosc.png

Błyskawiczna decyzja

Już w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku dowiesz się, czy otrzymasz pożyczkę, o którą się ubiegasz.

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka pozabankowa przez internet, zobacz jak to działa

 

  1. Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.
  2. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie.
  3. Zawnioskuj o pożyczkę
  4. Wypełnij formularz na stronie Partnera.

Pożyczki pozabankowe na raty - wszystko, co warto o nich wiedzieć

Pożyczki pozabankowe cieszą się rosnącą popularnością wśród Polaków, głównie dlatego, że jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż klasyczna pożyczka w banku: nie trzeba dostarczać szeregu dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy wysokość miesięcznych dochodów, a decyzję o przyznaniu pożyczki poznaje się w zaledwie kilkanaście minut od złożenia wniosku.

Drugim powodem są korzystniejsze warunki pożyczek pozabankowych: pożyczkobiorca może zdecydować o wysokości miesięcznej raty oraz o tym, ile czasu potrzebuje na spłatę. Sam ustala najlepsze dla siebie warunki.

Jednym z powodów, dla których do tej pory najczęściej wybierano pożyczkę w banku było przekonanie, że to instytucja, której można zaufać i cała procedura będzie w 100% bezpieczna. Pożyczki oferowane na rankingu Kokos.pl to przykład pożyczek pozabankowych przez internet, która jest równie, jeśli nie bardziej, bezpieczna.

Pożyczka pozabankowa to wygodny sposób na pozyskanie potrzebnej gotówki. Całość procesu odbywa się online. Pożyczkobiorca potrzebuje jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego pod ręką oraz rachunku bankowego, na który mają zostać przelane środki.

Pożyczki pozabankowe przez internet to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i poszukują najkorzystniejszych ofert. Kokos.pl jest do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Weź pożyczkę wtedy, gdy tego potrzebujesz i przeznacz środki na dowolny cel.

Weź pożyczkę