Pożyczka na wyjazd za granicę

pozyczka-na-wyjazd-za-granice

Spis Treści

Polska to piękny kraj i potrzeba wielu lat, by dobrze go poznać. Coraz większa liczba rodaków jest jednak ciekawa świata i pragnie poznawać nowe kultury, wypoczywać w ciepłym klimacie czy też odbywać sprofilowane podróże – w celu odwiedzenia wydarzeń sportowych, skorzystania z tańszych usług medycznych lub poznania nowej kuchni. Wyjazdy zagraniczne są coraz tańsze, zwłaszcza gdy potrafimy wyszukiwać i korzystać z dobrych okazji. Dziś przedstawiamy kilka porad w tej kwestii, łącznie z faktem, jak bardzo opłacalna bywa pożyczka na wyjazd za granicę.

pozyczka-na-wyjazd-za-granice

Jak szukać oszczędności organizując wyjazd zagraniczny?

Jeżeli preferujesz zorganizowane wyjazdy np. typu All Inclusive i pragniesz zaoszczędzić sporo pieniędzy najlepsze okazje cenowe to oferty last minute i first minute. Nie ograniczaj się do oferty jednego lub kilku touroperatorów. Ceny za podobne wycieczki w różnych biurach podróży potrafią, być diametralnie różne. O ile nie zależy Ci na konkretnym terminie rozważ wyjazd poza okresem wysokiego sezonu.

W wielu ulubionych przez Polaków destynacjach, wakacje w czerwcu lub we wrześniu okażą się o wiele tańsze niż w lipcu i sierpniu. Jeszcze większe pole do oszczędności stanowią wyjazdy zagraniczne organizowane na własną rękę. Choć trzeba przyznać, że znalezienie promocyjnych cen wymaga cierpliwości i regularnego przeszukiwania internetu. Rynek lotniczy, a także przewozów autokarowych dynamicznie się rozwijają, a także cechuje je wysoka konkurencyjność. Dziś nikogo nie dziwi lot do tak atrakcyjnych miast jak Barcelona, Mediolan, Budapeszt za kilkadziesiąt złotych. Podobnym wydatkiem będzie odwiedzenie bliższych Polsce lokalizacji – Pragi, Wilna czy Berlina wygodnym autokarem. Wystarczy korzystać z wyszukiwarek i porównywarek połączeń.

Na podobnej zasadzie i dedykowanych portalach warto wyszukiwać najlepsze oferty noclegowe. Poza hotelami (dostępnymi niekiedy w cenach niższych o kilkadziesiąt procent od wyjściowych) do dyspozycji mamy jeszcze guesthousy, hostele czy mieszkania przeznaczone pod turystyczny wynajem. Szczególnie w turystycznych miastach naprawdę jest z czego wybierać. Regularni podróżnicy powinni przy okazji korzystać z programów lojalnościowych i afiliacyjnych.

Czy pożyczka na wyjazd zagranicę to opłacalne rozwiązanie mimo jej kosztów?

Nietrudno wyobrazić sobie sytuację, w której wspomniane wyżej poszukiwania kończą się pewnym sukcesem. Urlop lub długi weekend za granicą można zorganizować w cenie o połowę niższej. Problem w tym, że do kolejnej wypłaty został jeszcze tydzień lub dwa. Po ich upływie te wspaniałe promocje cenowe po prostu znikną – skorzystają z nich inni, sprytni podróżnicy. Wówczas z pomocą przychodzi pożyczka na wyjazd za granicę. To prawda, że wiąże się ona z oprocentowaniem i dodatkowymi kosztami takimi jak prowizja, jednak czy jej zaciągnięcie na ten konkretny cel można uznać za nieopłacalne? Zdecydowanie nie. Nawet o połowę tańszy wyjazd to ogromna oszczędność, która ze zdecydowaną nawiązką zrównoważy koszty pożyczki .

Pożyczka na wyjazd za granicę w Kokos – pomagamy spełniać marzenia

Kokos od 10 lat nie tylko pomaga Polakom w kryzysowych sytuacjach finansowych, ale również w spełnianiu ich marzeń. Pożyczka na wyjazd za granicę jest tego świetnym przykładem. Pieniądze, które po wypełnieniu prostego wniosku online i pozytywnej decyzji trafią na Twoje konto w ciągu kilkunastu minut, możesz przeznaczyć na dowolny cel. Być może będzie nim właśnie wymarzona podróż.

Nadpłata kredytu to jedna z najczęściej wybieranych metod na szybsze spłacenie długu i zmniejszenie kosztów związanych z odsetkami.

Zajęcie komornicze wynagrodzenia może stanowić poważne obciążenie finansowe dla dłużnika.

Karty kredytowe stanowią fundamentalny element współczesnego systemu finansowego, umożliwiając użytkownikom realizację transakcji bezpośrednio z wykorzystaniem przyznanego przez bank kredytu.