Dlaczego pożyczka przez internet bez zaświadczeń to rozwiązanie dla Ciebie?

ico_szybkosc.png

Minimum formalności

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę za pośrednictwem internetu - bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia i nocy.

ico_zaufanie.png

Wygoda

Wystarczy, że wypełnisz krótki e-formularz i wykonasz przelew weryfikacyjny na 1 gr, a po kilkunastu min. poznasz decyzję.

ico_wskaz.png

Swoboda

Możesz przeznaczyć gotówkę na dowolny cel. To Ty decydujesz o wysokości miesięcznych rat lub długości okresu kredytowania.

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka online bez zaświadczeń, zobacz jak to działa

  1. Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.
  2. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie.
  3. Zawnioskuj o pożyczkę
  4. Wypełnij formularz na stronie Partnera.

Pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty - wszystko, co warto o niej wiedzieć

Pożyczka bez zaświadczeń to idealne rozwiązanie, dla tych wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i szybkość działania. W tradycyjnym modelu ubiegania się o pożyczkę, bank przeznacza na dopełnienie wszystkich formalności najczęściej kilka dni, a sam proces decyzyjny rozciąga się nawet do dwóch tygodni. W przypadku pożyczki przez internet, bez zaświadczeń, bez wizyt w bankach, bez straty cennego czasu - jesteś w stanie w ciągu kilku godzin zdobyć potrzebną gotówkę.

Ranking pożyczek Kokos.pl umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę online oraz przekierowanie uzyskanych pieniędzy bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy. Wystarczy, że osoba wnioskująca o pożyczkę online bez zaświadczeń wypełni krótki formularz (z podstawowymi danymi osobowymi) i wykona przelew weryfikacyjny na 1 gr. Potrzebny są podstawowe dane osobowe. Partnerzy Kokos.pl nie wymagają dołączenia zaświadczeń o zatrudnieniu, czy wysokości miesięcznych dochodów, które są niemal zawsze wymagane przez banki.

Pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty to dobra opcja, jeżeli potrzebujesz gotówki bardzo szybko, bo np. zepsuł ci się samochód, nagle wysiadła pralka lub lodówka, albo potrzebujesz dodatkowych środków na leczenie. To momenty, kiedy nie ma czasu na czekanie i kolejne wizyty w bankach. Liczy się działanie.

Kokos.pl to nie tylko szybkość i wygoda, to również 100% bezpieczeństwo.

Warunki pożyczki bez zaświadczeń są jasne, a każdy zainteresowany może sam wskazać wysokość rat lub preferowany okres spłaty. Ranking Kokos.pl jest do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Weź pożyczkę bez zaświadczeń wtedy, gdy tego potrzebujesz i przeznacz środki na dowolny cel.

Weź pożyczkę