Pożyczki Automat Kredytowy – opinie i informacje

Firma Automat Kredytowy to platforma pożyczkowa dostępna przez internet. Jest pośrednikiem kredytowym między klientem a pożyczkodawcami (nazywa się brokerem pożyczek konsumenckich). Serwis współpracuje z około 30 instytucjami, dzięki czemu jest w stanie przedstawić zainteresowanym konkurencyjne oferty. Jedno zapytanie generuje kilkadziesiąt ofert. Usługa jest darmowa i dostępna w pełni online na stronie www.automatkredytowy.pl. Korzyści wynikające z pożyczania pieniędzy za pośrednictwem Automatu Kredytowego to wygodny sposób składania wniosków. Klient w jednym miejscu znajdzie ofertę dopasowaną do siebie. Do zalet firmy należy możliwość otrzymania informacji o szczegółach zdolności kredytowej, a składany wniosek nie wpływa negatywnie na profil kredytowy. Firma zapewnia ochronę danych osobowych przy pomocy najwyższych standardów zabezpieczeń, tj. szyfrowania protokołem SSL.

100 – 10000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

1 – 12 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

Oferta Automat Kredytowy

Należy pamiętać, że Automat Kredytowy jest serwisem, nie jest stroną w umowie o kredyt. Nie uczestniczy w negocjacjach pomiędzy pożyczkodawcą a klientem. Odpowiedzialny jest jedynie za weryfikację i dopasowania oferty kredytu gotówkowego do potrzeb pożyczkobiorcy (spersonalizowane oferty). W ofercie Automatu Kredytowego znajdziesz kredyt gotówkowy w kwocie od 100 do 200 000 zł, z okresem spłaty wynoszącym od 1 do 48 miesięcy.

Warunki otrzymania pożyczki przez Automat Kredytowy

Każda firma pożyczkowa, również Automat Kredytowy, ma swoje warunki, które należy spełnić, aby otrzymać gotówkę. Należy zatem:

 • posiadać aktualny dowód osobisty i numer PESEL,
 • być obywatelem Polski,
 • mieć skończone 18 lat,
 • posiadać rachunek w banku,
 • mieć numer telefonu oraz adres e-mail.

Czy Automat Kredytowy sprawdza BIK?

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, jest przedsiębiorstwem, którego zadaniem jest gromadzenie i udostępnianie danych dotyczących historii kredytowej klientów banków oraz pozabankowych firm pożyczkowych. Znajdują się tam informacje na temat wszystkich zaciągniętych zobowiązań aż do momentu ich spłaty. Największe szanse na otrzymanie kredytu bądź pożyczki mają osoby, które wcześniej terminowo spłacały należności. Czy Automat Kredytowy sprawdza BIK? Wszystko zależy od firmy, którą wybierze klient. Wśród partnerów współpracujących znajdziesz takich, którzy udzielają pożyczek bez BIK. Większość dbając o swój i pożyczkobiorcy interes, może dokonać weryfikacji w bazach zadłużonych, takich jak:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej S.A.,
 • BIG InfoMonitor – Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Automat Kredytowy pożyczki - krok po kroku

Platforma pożyczkowa Automatu Kredytowego jest prosta i łatwa w obsłudze. Bez konieczności wyjścia z domu można złożyć zapytanie o pożyczkę, a następnie dokonać wyboru pożyczkodawcy i złożyć wniosek online. Wystarczy smartfon lub telefon z dostępem do internetu. Jeden wniosek w Automacie Kredytowym powoduje, że klient otrzymuje najlepsze pożyczki.

 1. Wejdź na stronę www.automatkredytowy.pl;
 2. Suwakiem dokonaj wyboru kwoty oraz okresu kredytowania;
 3. Wybierz ofertę;
  1. Postępuj zgodnie z zaleceniami wybranego kredytodawcy.
  2. Proces weryfikacji tożsamości zależy od wybranej firmy pożyczkowej i możne się różnić. Do najpopularniejszej należy przelew weryfikacyjny. Polega on na wykonaniu ze swojego konta bankowego przelewu kwoty 1 grosza. System zbada zdolność kredytową
 4. Poczekaj na decyzję kredytową. Automat Kredytowy zapewnia użytkownikowi swobodę w wyborze sposobu przekazania informacji o negatywnym lub pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Odpowiedź można otrzymać online lub telefonicznie.
 5. Zawarcie umowy. W umowie zawarte są wszystkie informacje, między innymi: firma udzielająca chwilówki, kwota, okres spłaty, oprocentowanie, koszty pożyczki, całkowita kwota spłaty. Zobacz, jakie to proste! Ekspresową pożyczkę masz na wyciągnięcie ręki.
 6. Po poprawnej weryfikacji środki zostaną przekazane na konto kredytobiorcy przelewem
automat-kredytowy-opinie

Spłata pożyczki Automat Kredytowy

Jak spłacać kredyt w Automacie Kredytowym? Informacje dotyczące spłaty pożyczki pożyczkodawca otrzyma wraz z umową od wybranego pożyczkodawcy. W umowie zawarte będą informacje dotyczące miesięcznej raty oraz termin płatności. Dokument będzie zawierać również informacje dotyczące konta bankowego, na który środki mają być przekazywane. Zobowiązanie musi być spłacane terminowo. Brak spłat w wyznaczonym czasie powoduje naliczenie odsetek karnych i dodatkowych kosztów. Całkowity koszt pożyczki będzie wyższy. Brak spłaty przyczyni się do uruchomienia procedur windykacyjnych. Sposób ściągania należności zależy od firmy pożyczkowej, która udzieliła finansowania.

Automat Kredytowy dane kontaktowe

nazwa firmy: Spark DigitUP Sp. z o.o.

adres:

pl. Wolnica 13 lok. 10, 31-060 Kraków

telefon: 48 507 333 268

adres e-mail: kontakt@automatkredytowy.pl

Automat Kredytowy opinie

Nowych klientów w Automacie Kredytowym przybywa. Najważniejszą zaletą opisywanego serwisu jest uniwersalność. To porównywarka, dzięki której wybór oferty staje się prosty. Oferty różnych instytucji finansowych znajdują się w jednym miejscu. Tym samym podjęcie korzystnej decyzji jest o wiele łatwiejsze. Dostępne kwoty pożyczki mieszczą się w przedziale od 100 zł do 200 000 zł. W przypadku wystąpienia problemów podczas korzystania z serwisu Automat Kredytowy zapewnia profesjonalną pomoc doradcy i udziela porad finansowych. Wystarczy zadzwonić pod wskazany numer telefonu, a konsultant udzieli informacji. Więcej opinii klientów platformy internetowej można przeczytać na branżowych forach internetowych oraz na stronie www.automatkredytowy.pl.

Edukacja finansowa

Giełda długów — czym jest i jak działa?

Gdy słyszymy o długach, zwykle myślimy o obciążeniu, które spada na wierzyciela, zmuszając go do oczekiwania na spłatę zobowiązania. Jednak rzeczywistość jest o wiele bardziej złożona i dynamiczna. Wierzyciele, którzy nie chcą lub nie mogą czekać na spłatę długu, mają do dyspozycji potężne narzędzie finansowe — giełdę długów. To miejsce, gdzie niespłacone zobowiązania stają się przedmiotem handlu, a każdy dłużnik może stać się „aktywem” na tej specyficznej giełdzie.

Czytaj więcej »
Edukacja finansowa

Na kogo przechodzą długi po śmierci?

Śmierć bliskiej osoby to nie tylko czas żałoby i refleksji, ale również moment, w którym na powierzchnię mogą wypłynąć różne aspekty prawne i finansowe, o których na co dzień rzadko się myśli.

Czytaj więcej »