Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych to dobra metoda na przywrócenie utraconej płynności finansowej. Stanowią doskonałą alternatywę dla kredytów zaciąganych w bankach, które są poza zasięgiem osób figurujących w KRD czy BIG. Pozwalają konsumentom niespłacającym w terminie swoich zobowiązań uzyskać dostęp do dużej gotówki. Stanowią elastyczne rozwiązanie trudnych sytuacji, w których dług powstał na skutek np. wypadku, choroby, nagłej utraty źródła dochodu czy innych problemów. Niezależnie od przyczyn kłopotów z regulowaniem należności pilna pożyczka dla zadłużonych pomoże uporać się z brakiem środków finansowych do codziennego funkcjonowania.

W Kokos znajdziesz listę stale aktualizowanych ofert najtańszych pożyczek dla zadłużonych dostępnych na rynku!

tarata

100 – 30000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

3 – 36 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

pankredyt

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE                              pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

chwilowkionline24

50 – 2000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 3000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

1-31 dni                               okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 6000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 dni                                    okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

cashtero

100 – 10000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

credyt

200 – 5000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 – 120 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

provident

300 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

3 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

partner pozyczkowy

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

kredytok2

1000 – 12000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

6 – 36 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

kuki

500 – 15000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

Czym są pozabankowe pożyczki dla zadłużonych?

Pozabankowe pożyczki dla zadłużonych to produkty finansowe stworzone z myślą o konsumentach borykających się z problemami finansowymi. Powstały po to, aby zapewnić zadłużonym dostęp do finansowania. Są odpowiednie dla osób pełnoletnich, mających pełną zdolność do czynności prawnych i legitymujących się ważnym dowodem tożsamości. 

Pożyczki dla zadłużonych to zobowiązania udzielane na podstawie umowy zawartej między niewypłacalnym klientem a instytucją pozabankową. Co ważne, pozostają w zasięgu osób mających długi i niespłacone zobowiązania. Pozwalają uzyskać dostęp do gotówki i uregulować należność w wygodnych, dostosowanych do możliwości konsumenta ratach. Zasady udzielania finansowania, wysokość oprocentowania oraz harmonogram spłaty zawsze określa się w umowie pożyczki.

pozyczka-dla-zadluzonych_original

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem — dla kogo?

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem umożliwia klientom mającym kłopoty z terminowym regulowaniem należności uzyskanie pożyczki. Taki produkt finansowy sprawdzi się u konsumentów, którzy:

 • figurują w bazach dłużników — osoby wpisane do BIK (Biura Informacji Kredytowej), BIG-ów (Biur Informacji Gospodarczej) nie są w stanie zaciągnąć pożyczki w banku. Obecność w wymienionych bazach uniemożliwia przejście procedur weryfikacyjnych wykorzystywanych w czasie sprawdzania zdolności kredytowej. W takiej sytuacji można rozważyć pożyczkę dla zadłużonych oferowaną przez jedną z placówek pozabankowych,
 • podlegają windykacji lub egzekucji komornika — banki odmawiają finansowania osobom zadłużonym, jednak niektóre instytucje udzielają pożyczek nawet osobom wpisanym do KRD,
 • mają niską zdolność kredytową — osoby zarabiające niewiele i nieterminowo spłacające swoje zadłużenia w przeszłości nie należą do grupy klientów pożądanych przez banki i są uważane za ryzykownych. Instytucje pozabankowe wykazują nieco więcej zaufania wobec pożyczkobiorców i chętniej udzielają finansowania, nawet osobom o słabej zdolności kredytowej.

Proces ubiegania się o pożyczkę pozabankową dla zadłużonych — ile to trwa?

Zadłużenie niemal wyklucza możliwość uzyskania kredytu w tradycyjnym banku ze względu na restrykcyjne procedury co do weryfikacji zdolności finansowej. Na szczęście na rynku funkcjonują podmioty, które są nieco mniej surowe w ocenie ryzyka i bez problemu udzielają pożyczek osobom mającym na swoim koncie nieuregulowane należności. Aby uzyskać finansowanie, wystarczy zaledwie kilkanaście minut.

Krok 1. Wypełnij online wniosek o pilną pożyczkę dla zadłużonych.

Krok 2. Poczekaj kilkanaście minut na decyzję.

Krok 3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze pojawią się na Twoim koncie tego samego dnia lub po upływie 24 godzin.

Warto wiedzieć! Jeśli zaciągasz pożyczkę dla zadłużonych z komornikiem, pewnie zainteresuje Cię, czym jest czek GIRO. Ten dokument wystawiany przez instytucję pozabankową pozwala uzyskać gotówkę bez konieczności podawania numeru konta osobistego. Dzięki czekowi możesz odebrać pieniądze na poczcie, co wyklucza ryzyko zajęcia ich przez komornika. 

Zalety pożyczki dla zadłużonych

Osoby korzystające z pilnych pożyczek dla zadłużonych wymieniają liczne zalety takiego rozwiązania:

 • duża dostępność — firmy pozabankowe chętniej udzielają finansowania osobom wpisanym do baz dłużników czy mającym komornika. Wówczas pożyczka dla zadłużonych staje się jedyną szansą na pozyskanie niezbędnej gotówki,
 • szybkie przekazanie pieniędzy — instytucje pozabankowe zdają sobie sprawę, że osoby starające się o pilną pożyczkę dla zadłużonych najczęściej znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Dlatego dbają, aby środki pieniężne trafiły na konto wnioskującego możliwie jak najszybciej,
 • elastyczność — oferty pożyczek dla zadłużonych są przygotowywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki temu konsument ma szansę dopasować warunki spłaty należności do własnych możliwości finansowych i może w ten sposób szybciej poprawić kondycję swojego budżetu,
 • brak skomplikowanych formalności i zabezpieczeń — pożyczkę dla zadłużonych zazwyczaj zaciąga się na podstawie prostego wniosku. Firmy pozabankowe nie wymagają przedstawiania szczegółowej dokumentacji na temat uzyskiwanych dochodów. Zazwyczaj proszą jedynie o dokument tożsamości,
 • dowolne dysponowanie środkami — instytucje udzielające pożyczek dla zadłużonych nie wymagają określania celu finansowania. Dzięki temu pożyczkobiorca może swobodnie zarządzać pieniędzmi.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem — podsumowanie

Uznaje się, że pożyczki online dla zadłużonych wiążą się z większym ryzykiem, niż klasycznie zobowiązania zaciągane w bankach. Takie przeświadczenie prawdopodobnie wynika z dużego zaufania społecznego wobec instytucji bankowych oraz ich wieloletniej obecności na rynku finansowym. Należy jednak pamiętać, że firmy udzielające pożyczek dla zadłużonych działają w bardzo podobnym zakresie co banki, jednocześnie znacznie zmniejszając swoje wymagania co do zdolności kredytowej klienta. Ponadto udzielają finansowania w sposób bardzo szybki, całkowicie bezpieczny i wygodny, bez zbędnych formalności i dokumentów. Dzięki temu mogą stanowić dobry substytut tradycyjnych banków dla osób bez odpowiedniej historii kredytowej i zabezpieczenia spłaty.

Kredyt dla zadłużonych bez BIK i innych rejestrów

Standardowo każda instytucja lub osoba prywatna, która pożycza gotówkę dla zadłużonych, może sprawdzić historię kredytową w rejestrach dłużników. Są to:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów,
 • BIG – Biuro Informacji Gospodarczej,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Możliwe jest pozyskanie pożyczki bez BIK dla zadłużonych. Wybierając daną ofertę pozabankową, sprawdź, czy podmiot, który udziela finansowania, umożliwia zaciągnięcie kredytu nawet przez osoby zarejestrowane w bazach dłużników.

Pożyczki dla zadłużonych przez internet z osobistym odbiorem gotówki

Obawiasz się, że środki zgromadzone na Twoim koncie zajmie komornik? A może już to zrobił? Wówczas wypłata pieniędzy z zaciągniętego kredytu na konto bankowe nie wchodzi w grę. Wtedy windykacja przejmie nawet środki z pożyczki. Oczywiście możesz założyć drugi rachunek bankowy, ale to też wiąże się z ryzykiem jego zajęcia.

Dlatego dla osób, które mają takie problemy, przewidziano tzw. pożyczki gotówkowe dla zadłużonych. Wypłata zaciągniętego zobowiązania odbywa się na czek GIRO. Pieniądze nie są przelewane na osobiste konto bankowe, lecz są dostępne do odbioru w placówce pocztowej. Wszelkie formalności pilnej pożyczki możesz załatwić przez internet. Następnie wystarczy udać się z dowodem osobistym na pocztę i odebrać przyznaną gotówkę.

Pilna pożyczka dla zadłużonych online - w jakiej sytuacji warto ją wziąć?

Bywa, że pożyczka dla zadłużonych jest ostatnią deską ratunku. Jednak okazuje się, że niekiedy warto o niej pomyśleć, nie mając finansowego noża na gardle.

 1. Popsuł Ci się samochód, lodówka odmówiła posłuszeństwa, a tymczasem Twój budżet nie przewiduje niespodziewanych wydatków? Jeżeli i tak jesteś „pod kreską” lub masz długi, zgłoś się po pomoc do firmy udzielającej pożyczek dla zadłużonych online. Mile zaskoczy Cię fakt, że mimo Twojej trudnej sytuacji, pożyczy Ci pieniądze.
 2. Zdarzyło Ci się wpaść w spiralę długów i nie jesteś w stanie spłacać wszystkich rat, a do tego utrzymać domu? Być może tym, czego potrzebujesz, jest pilna pożyczka dla zadłużonych online. Kwotę, którą pożyczysz, możesz przeznaczyć na spłatę innych, mniejszych zobowiązań. W ten sposób łatwiej zapanujesz nad budżetem i być może Twoja sytuacja finansowa poprawi się szybciej, niż się tego spodziewasz.
 3. Inwestycja w siebie zawsze się opłaca – nawet jeżeli masz długi, dlatego jeśli potrzebujesz pieniędzy na szkolenie, kurs językowy czy studia, pomyśl o pożyczce dla zadłużonych. Poszerzając swoje kompetencje zawodowe, masz szansę na awans i lepsze zarobki – więcej pieniędzy w comiesięcznym budżecie oznacza szybsze i łatwiejsze spłacanie długów.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - wady i zalety

Pożyczka chwilówka dla osób z problemami finansowymi często jest ostatnią deską ratunku. Takie zobowiązania mają swoje wady i zalety. Na korzyść przemawia fakt, że są szybkie, dyskretne i komfortowe, z minimum formalności. Natomiast wadą pożyczki dla zadłużonych online są ich wysokie koszty. Dlatego należy dokładnie sprawdzić oprocentowanie pożyczki oraz ile wynosi rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Porównywarka KOKOS pozwoli Ci na wybór najlepszej oferty dla siebie. Warto pamiętać również o alternatywnych rozwiązaniach i prawach, jakie przysługują klientowi.

 • 14 dni na odstąpienie od umowy pożyczki dla zadłużonych – masz 14 dni na odstąpienie od umowy, jeśli decyzję o zaciągnięciu zobowiązania podjąłeś pochopnie. Należy do 30 dni zwrócić pożyczone środki wraz z odsetkami.
 • Pożyczka konsolidacyjna – spłacenie obecnych kredytów nowym zobowiązaniem, zaciągniętym w jednej instytucji. Dzięki czemu płacisz mniejszą ratę w miesiącu.
 • Odroczenie spłaty zamiast kolejnej pożyczki – wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ale może się okazać, że będą niższe niż nowe zobowiązanie.

Zanim jednak wpadniesz w kolejne zadłużenie, przeanalizuj i rozważ szczegóły każdej oferty oraz wszystkie za i przeciw. Pamiętaj, że kolejne zobowiązanie to kolejna spłata. Nie zrażaj się też, gdy jedna firma odmówi przyznania Ci pieniędzy. Spróbuj w innej. Każdy podmiot finansowy ma inne warunki udzielania pozabankowych kredytów dla zadłużonych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pożyczek dla zadłużonych

By otrzymać pożyczkę dla zadłużonych, musisz mieć ukończone 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz ważny dokument tożsamości – dowód osobisty lub paszport. Niektórzy pożyczkodawcy wymagają niekiedy zaświadczenia o dochodach, aby ocenić, czy ich przyszły klient poradzi sobie ze spłatą zobowiązania – jednak zdarza się to bardzo rzadko.
Tak. W ofercie niektórych instytucji pozabankowych znajdują się pożyczki dla zadłużonych udzielane bez weryfikowania historii kredytowej w BIK.
Istnieje taka możliwość – pożyczki dla zadłużonych są skierowane do osób, wobec których została rozpoczęta egzekucja komornicza. Pożyczoną kwotę można przeznaczyć np. na spłatę komornika.
Tak, pożyczkę weźmiesz przez internet. Wystarczy wypełnić i wysłać odpowiedni wniosek, potwierdzić swoją tożsamość i czekać na przesłanie umowy od pożyczkodawcy.
Cała procedura otrzymania pożyczki dla zadłużonych może Ci zająć nie więcej niż 30 minut. Nie musisz okazywać i wysyłać żadnych dokumentów, a wniosek do pożyczkodawcy wypełnisz bardzo szybko. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada najczęściej w ciągu kilkunastu minut. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia lub w ciągu najbliższych 24 godzin.
Takich pożyczek udzielają firmy pożyczkowe i instytucje pozabankowe. Należą do nich m.in. Monetkowo.pl, Provident czy Vivus.pl.
Tak, pożyczki dla zadłużonych są droższe niż te udzielane osobom mogącym pochwalić się płynnością finansową. Porównując oferty pożyczkodawców, można wybrać tę idealnie dopasowaną do swoich możliwości i budżetu.
Nie jest związane z nimi żadne ryzyko ani przykre konsekwencje dla pożyczkobiorcy. Warunkiem jest jedynie terminowa spłata kolejnych rat pożyczki. Dlatego bierz na siebie tylko takie zobowiązania, które faktycznie jesteś w stanie spłacić.
Edukacja finansowa

Giełda długów — czym jest i jak działa?

Gdy słyszymy o długach, zwykle myślimy o obciążeniu, które spada na wierzyciela, zmuszając go do oczekiwania na spłatę zobowiązania. Jednak rzeczywistość jest o wiele bardziej złożona i dynamiczna. Wierzyciele, którzy nie chcą lub nie mogą czekać na spłatę długu, mają do dyspozycji potężne narzędzie finansowe — giełdę długów. To miejsce, gdzie niespłacone zobowiązania stają się przedmiotem handlu, a każdy dłużnik może stać się „aktywem” na tej specyficznej giełdzie.

Czytaj więcej »
Edukacja finansowa

Na kogo przechodzą długi po śmierci?

Śmierć bliskiej osoby to nie tylko czas żałoby i refleksji, ale również moment, w którym na powierzchnię mogą wypłynąć różne aspekty prawne i finansowe, o których na co dzień rzadko się myśli.

Czytaj więcej »