Pożyczka bez weryfikacji konta

Pożyczka bez weryfikacji to produkt finansowy, który nie przewiduje sprawdzania historii ani zdolności kredytowej klienta. Umożliwia szybkie i bezpiecznie pozyskanie środków finansowych na dowolny cel. Zapewnia anonimowość i dostęp do gotówki bez zbędnych formalności. Jest oferowany przez rozmaite instytucje parabankowe. Dlaczego firmy te proponują szybkie pożyczki bez sprawdzania klienta i upraszczają wszystkie procedury? Chcą w ten sposób zachęcić konsumentów do skorzystania z ich usług i maksymalnie skrócić proces wnioskowania o finansowanie. Dzięki temu osoby z ograniczoną zdolnością kredytową mają szansę na błyskawiczne uzyskanie pożyczki na dowolny cel.

W Kokos znajdziesz listę stale aktualizowanych ofert najtańszych pożyczek bez weryfikacji konta dostępnych na rynku!

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

pankredyt

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

chwilowkionline24

50 – 2000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 3000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

1-31 dni                               okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 6000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 dni                                    okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

tarata

100 – 30000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

3 – 36 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

cashtero

100 – 10000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

credyt

200 – 5000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 – 120 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

provident

300 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

3 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

partner pozyczkowy

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

kredytok2

1000 – 12000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

6 – 36 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

kuki

500 – 15000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

Jak działają pożyczki pozabankowe bez weryfikacji?

Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji zdolności kredytowej są udzielane na podstawie podstawowych informacji o kliencie. Dzięki temu osoba ubiegająca się o finansowanie nie musi przygotowywać skomplikowanej dokumentacji (np. zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta bankowego, kopii umowy o pracę), którą musiałaby zgromadzić przy staraniu się o kredyt ze standardowego źródła. A więc jak działają pożyczki bez weryfikacji? 

Krok 1. Wybierasz kwotę finansowania i ustalasz datę zwrotu pożyczki. 

Krok 2. Uzupełniasz formularz swoimi danymi. 

Krok 3. Czekasz na decyzję kredytową.

Krok 4. Po uzyskaniu pozytywnej opinii i potwierdzeniu swojej tożsamości pieniądze trafiają na Twoje konto nawet w tym samym dniu. 

Ważne! Potwierdzenie tożsamości osoby ubiegającej się o pożyczkę bez weryfikacji ma zapobiec wykorzystaniu cudzych danych osobowych. Dlatego przed przelaniem pieniędzy na Twoje konto firma pozabankowa poprosi Cię o przekazanie na wskazane konto bankowe niewielkiej kwoty pieniędzy, np. 1 zł. Środki te zostaną zwrócone od razu po sprawdzeniu zgodności danych właściciela rachunku z informacjami podanymi we wniosku. Niektórzy pożyczkodawcy umożliwiają również weryfikację tożsamości przez aplikację, np. Kontomatik lub Instantor. Jeszcze do niedawna wybrane firmy w celu sprawdzenia danych kontaktowały się z wnioskującymi o finansowanie przez komórkę, jednak obecnie większość instytucji parabankowych proponuje pożyczki bez weryfikacji telefonicznej.  

pozyczki-bez-weryfikacji_original

Pożyczka bez weryfikacji — dla kogo?

Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji powstały z myślą o osobach, które nie mogą sobie pozwolić na zaciągnięcie kredytu w zwykłym banku ze względu na różne okoliczności. Ograniczenie zdolności kredytowej może być skutkiem np. nieterminowego spłacania wcześniejszych należności, zmieniania zatrudnienia lub chwilowej utraty płynności finansowej. Niezależnie od przyczyn z pożyczki online bez weryfikacji może skorzystać niemal każdy. Szanse na uzyskanie finansowania od firmy pozabankowej mają nawet osoby pracujące dorywczo lub całkowicie bezrobotne. 

Wskazówka! Wiele instytucji pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej całkowicie za darmo. Wtedy oddaje się dokładnie tyle pieniędzy, ile wynosiła kwota finansowania (bez naliczania dodatkowych odsetek). Warto wziąć to pod uwagę przy przeglądaniu propozycji pożyczek bez weryfikacji. 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę bez weryfikacji?

Instytucje pozabankowe ograniczają swoje wymagania co do klientów do minimum. Przeważnie pożyczka bez weryfikacji zdolności kredytowej to rozwiązanie dla każdego, kto:

 • spełnia limity wiekowe — firmy udzielające finansowania narzucają klientom dolną (18-21 lat) i górną granicę (70-80 lat) wiekową,
 • legitymuje się ważnym dokumentem tożsamości — podczas wypełniania wniosku należy podać swoje dane osobowe,
 • dysponuje kontem osobistym — jest ono niezbędnie nie tylko do przekazania pieniędzy, ale również do przeprowadzenia opisywanej wcześniej weryfikacji tożsamości,
 • ma stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • ma adres email i aktywny numer telefonu.

Zalety pożyczki pozabankowej bez weryfikacji

Pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej niekiedy stanowią dobrą metodą na wyjście z „dołka finansowego”. Przy odpowiednim przekalkulowaniu możliwości własnego budżetu i właściwym zagospodarowaniu pozyskanych środków pozwalają odzyskać utraconą stabilność. 

Konsumenci korzystający z pożyczek bez weryfikacji cenią sobie przede wszystkim:

 • uproszczone procedury aplikacyjne — proces ubiegania się o pożyczkę ogranicza się do kilku prostych czynności. Wszystkie formalności da się załatwić online i bez wychodzenia z domu, co znacznie ułatwia pozyskiwanie środków,
 • brak konieczności dokumentowania dochodów — starając się o pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej, nie trzeba mieć stałej pracy czy nienagannej historii kredytowej. Znacznie zwiększa to szanse osób zadłużonych, niepracujących bądź zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie na uzyskanie finansowania,
 • szybkość przekazania środków — po otrzymaniu decyzji o udzieleniu pożyczki bez weryfikacji pieniądze przeważnie trafiają na konto w ciągu kilkunastu minut. Ma to szczególne znaczenie dla osób potrzebujących szybkiego „zastrzyku gotówki”,
 • dowolność w dysponowaniu pieniędzmi — kapitał pozyskany z pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej można wydać w dowolnie wybrany sposób. Środki finansowe od firmy pozabankowej wolno przeznaczyć np. na bieżące zakupy spożywcze, wyjazd na wakacje czy zakup niezbędnego sprzętu do domu.

Pożyczka bez weryfikacji przez internet — podsumowanie

Pożyczki online bez weryfikacji wydają się być doskonałym sposobem na poprawę niestabilnej sytuacji finansowej. Są dostępne niemal dla każdego, dzięki czemu stanowią uniwersalną metodę na uporanie się z wieloma problemami związanymi z pogorszeniem kondycji domowego budżetu. Ważne, aby przed zaciągnięciem pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej dokładnie przeanalizować koszt danej oferty i dokładnie przeczytać warunki umowy, bo kwestie te mają kluczowe znaczenie dla jej opłacalności.

Szybkie pożyczki bez sprawdzania – co musisz o niech wiedzieć

Chwilówki pozabankowe bez sprawdzania cieszą się ogromną popularnością i złożenie wniosku zajmuje około 15 minut. Jak wybrać najlepszą ofertę?

 1. Zdecyduj, jakiej kwoty potrzebujesz.
 2. Określ czas kredytowania.
 3. Sprawdź koszt pożyczki online bez weryfikacji (pierwsza pożyczka jest zazwyczaj za darmo).
 4. Sprawdź, czy wybrana firma pożyczkowa ma dobre opinie (wejdź na stronę pożyczkodawcy).
 5. Wypełnij formularz.

Przed podjęciem decyzji skorzystaj z dostępnego rankingu na kokos.pl. Wysokie pozycje firm, które udzielają pożyczek, nie są przypadkowe. Zawsze wynika to z zaufania klientów. To idealny sposób na sprawdzenie, czy warto skorzystać z danej oferty.

Na co można przeznaczyć pożyczki bez weryfikacji?

Każdy klient instytucji pozabankowej zastanawia się, czy po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej ma pełną swobodę w zarządzaniu swoimi pożyczonymi pieniędzmi. Uzyskanie pożyczki oznacza, że nikt nie ma prawa wglądu w to, na co ją przeznaczysz. Może to być zakup sprzętu domowego, zorganizowanie imprezy i mnóstwo innych powodów. Nikt nie ma prawa zapytać cię o cel finansowania. Pamiętaj tylko o terminowej spłacie.

Pożyczki online bez weryfikacji – czy warto?

Pożyczka online bez weryfikacji to bardzo szybki sposób na otrzymanie potrzebnej gotówki. Decyzja o skorzystaniu z wybranej oferty, dostępnej w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych powinna być zawsze dokładnie przemyślana. Jest to zobowiązanie finansowe, które trzeba spłacać zgodnie z umową. Pożyczki krótkoterminowe zawsze należy obsługiwać zgodnie z harmonogramem spłat, aby uniknąć kosztownych konsekwencji. Pożyczone pieniądze należy zwrócić w ustalonym czasie.

Kiedy warto pomyśleć o zaciągnięciu pożyczki bez weryfikacji?

O takiej pożyczce warto pomyśleć zawsze, kiedy jest potrzebna dodatkowa gotówka. Brak weryfikacji telefonicznej i u pracodawcy to sposób na to, aby nikt oprócz samej firmy pożyczkowej i pożyczkobiorcy nie dowiedział się o długu. Może to pomóc uniknąć niezręcznych sytuacji i plotek.

O czym trzeba pamiętać, biorąc pożyczkę bez weryfikacji?

Pamiętaj, że tak jak każdą inną pożyczkę, tak i tę należy regularnie i terminowo spłacać. Dlatego mierz siły na zamiary i pożyczaj tylko tyle pieniędzy, ile jesteś w stanie oddać. Przeanalizuj, czy wysokość rat nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla Twojego budżetu. Zachowaj też zimną krew i rozsądnie wybierz ofertę. Pomoże Ci w tym wyszukiwarka pożyczek.

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Instytucje pozabankowe w przypadku pożyczki niespłacanej zgodnie z umową naliczają odsetki karne. W takiej sytuacji możesz spodziewać się decyzji negatywnej przy kolejnym wnioskowaniu o kredyt. Najlepiej niezwłocznie skontaktować się z konsultantem firmy pożyczkowej. Rozwiązaniem możne być na przykład wydłużenie terminu spłaty. Dzięki temu zachowasz wiarygodność, unikniesz kar pieniężnych i masz pewność, że firma pożyczkowa nie wpisze Cię do baz dłużników (Krajowy Rejestr Dłużników, BIK). Pamiętaj! Krótkoterminowe pożyczki chwilówki budują Twoją historię kredytową i musisz wywiązać się terminowo z tego zobowiązania finansowego.

 

Szybkie pożyczki bez weryfikacji – podsumowanie

Pożyczki bez jakiejkolwiek weryfikacji nie są obecnie możliwe, a każda godna zaufania firma sprawdza tożsamość swoich klientów przy użyciu wymienionych metod. Wybór formy weryfikacji danych możliwy jest na etapie składania wniosku. Największą popularnością cieszy się obecnie szybki przelew, który umożliwia uzyskanie dodatkowych środków nawet w 15 minut. Najłatwiej można otrzymać niskie kwoty, do 5000 zł – w tej sytuacji firmy pożyczkowe zwykle nie stosują dodatkowych metod weryfikacji i nie wymagają zaświadczeń. Weryfikacja to sposób na zabezpieczenie interesów klienta i pożyczkodawcy, a także walkę ze złodziejami tożsamości. Aby dodatkowo zadbać o własne bezpieczeństwo, pamiętaj, by korzystać wyłącznie z ofert renomowanych firm pożyczkowych – ich lista dostępna jest w naszym rankingu pożyczek, który ułatwi Ci znalezienie najbardziej atrakcyjnej oferty.

 
Infografika mówiąca o tym ile się czeka na przelew tradycyjny a ile na szybki

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pożyczki bez weryfikacji

Tak. Zwłaszcza w przypadku wnioskowania o pożyczkę na niższą kwotę wniosek może zostać rozpatrzony nawet w ciągu 15 minut.
W taki sposób można zwykle pożyczyć do 20 tys. zł. Zależy to od czasu spłaty i niekiedy od historii kredytowej.
Nie. Podczas rozpatrywania wniosku o pożyczkę bez weryfikacji przedstawiciel firmy pożyczkowej nie będzie potwierdzać Twoich danych ani informacji z wniosku u Twojego pracodawcy. Weryfikacja odbywa się online lub w czasie spotkania z klientem.
Tak, jest to możliwe. Są firmy pożyczkowe, które sprawdzają dane podane we wniosku w czasie wizyty u klienta lub wykorzystują do tego kuriera dostarczającego umowę.
Jest to możliwe. Weryfikacja może odbyć się za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub przez specjalną aplikację sprawdzającą dane właściciela rachunku bankowego.
Tak, firmy pożyczkowe udzielają pożyczek bez sprawdzania wpisów na temat klienta w bazie BIK.
Można zdecydować się na pożyczkę online, która nie przewiduje dosyłania żadnych dokumentów – np. zaświadczeń o dochodach. Cała procedura jest przeprowadzana online, a przedstawiciele firmy pożyczkowej mają za zadanie jedynie potwierdzić tożsamość wnioskodawcy – np. polecając wykonanie przelewu weryfikacyjnego lub składając mu wizytę.
Tak. Niektóre firmy pożyczkowe mają taką specjalną ofertę przeznaczoną dla nowych klientów.