Dlaczego pożyczka na raty przez internet to rozwiązanie dla Ciebie?

ico_bezpieczenstwo.png

Bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami, którzy wcześniej zostali przez Nas zweryfikowani.

ico_zaufanie.png

Wygoda

Nie musisz nawet wychodzić z domu, by złożyć wniosek o pożyczkę ratalną, a przyznana kwota trafi na Twoje konto.

ico_szybkosc.png

Szybkość

Wypełniasz krótki formularz, wykonujesz przelew weryfikacyjny na 1 gr i po kilkunastu minutach znasz już decyzję.

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka na raty online, zobacz jak to działa

  1. Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.
  2. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie.
  3. Zawnioskuj o pożyczkę
  4. Wypełnij formularz na stronie Partnera.

Pożyczka ratalna przez internet od Kokos.pl - wszystko, co warto o niej wiedzieć

Pożyczki ratalne to wygodny sposób na szybkie zdobycie gotówki potrzebnej np. na pilną naprawę samochodu, wymianę sprzętu AGD, czy pokrycie kosztów leczenia. W nagłych wypadkach możemy pożyczyć potrzebną kwotę, a później spłacić należność w wygodnych ratach. Kokos.pl ułatwia wybór pożyczki na raty, to osoba ubiegająca się o kredyt ustala wysokość miesięcznych rat lub ich liczbę. Dzięki temu dopasowuje model pożyczki do swoich możliwości finansowych.

Oferowany przez nas ranking pożyczki ratalne online wygrywają z klasycznymi pożyczkami bankowymi, nie tylko dzięki wygodzie i szybkości obsługi, lecz również korzystniejszym ofertom. Każdy pożyczkobiorca wie dokładnie, ile będzie go kosztować pożyczka i jak długo będzie ją spłacał. Co ważne, może wcześniej spłacić zobowiązanie, jeżeli tylko będzie dysponował potrzebnymi środkami.

Klienci coraz częściej wybierają pożyczki ratalne przez internet również dlatego, że formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Poza wypełnieniem krótkiego wniosku z kilkoma podstawowymi pytaniami o dane osobowe, pożyczkobiorca musi jedynie wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 gr i to wszystko. W ciągu kilku lub kilkunastu minut dowiadujemy się, czy wnioskowana pożyczka zostanie nam udzielona. W tradycyjnym, offline'owym modelu, cały proces zajmuje od kilku do kilkunastu dni, a wiadomo, że w nagłych sytuacjach nie możemy pozwolić sobie na czekanie.

Ogromną wartością jest to, że serwis Kokos.pl jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc każda osoba, która potrzebuje gotówki, może się ubiegać o pożyczkę w wybranych przez siebie momencie. Weź pożyczkę ratalną wtedy, gdy tego potrzebujesz i przeznacz środki na dowolny cel.

Weź pożyczkę