Pożyczka Ratalna przez Internet

W życiu zdarzają się sytuacje, gdy konieczne jest szybkie pozyskanie określonej sumy. Mowa tu o wszelkiego rodzaju nagłych przypadkach czy pilnych potrzebach. Jeśli pożyczona kwota jest dość wysoka, warto podzielić ją na mniejsze wpłaty. Wówczas doskonałym wyborem są pożyczki na raty – pozwalają one na spłacanie zobowiązania stopniowo, w zależności od możliwości finansowych. To bardzo korzystne rozwiązanie, na które stawia coraz więcej osób.

Pożyczkę tego typu spłaca się w ratach, dlatego jest ona zobowiązaniem długoterminowym. Różni się jednak od standardowego kredytu. Jest udzielona osobom, które nie mają dobrej zdolności kredytowej i nie mogą starać się o przyznanie pieniędzy przez banki. W razie nagłych sytuacji wymagających dysponowania większą sumą pożyczka online na raty jest więc doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym na spłacenie zobowiązania po zażegnaniu chwilowego kryzysu. To produkt niezwykle elastyczny, umożliwiający samodzielne wybranie odpowiedniego harmonogramu spłat. Znacznie różni się od klasycznych chwilówek wymagających spłacenia po czasie kilkudziesięciu dni.

W Kokos znajdziesz listę stale aktualizowanych ofert najtańszych pożyczek ratalnych dostępnych na rynku!

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

pankredyt

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

chwilowkionline24

50 – 2000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 3000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

1-31 dni                               okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

500 – 6000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 dni                                    okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

tarata

100 – 30000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

3 – 36 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

cashtero

100 – 10000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

credyt

200 – 5000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 – 120 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

provident

300 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

3 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

partner pozyczkowy

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

kredytok2

1000 – 12000 zł
pierwsza pożyczka

NIE
pierwsza pożyczka gratis

6 – 36 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

kuki

500 – 15000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

30 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

Spis treści

Pożyczki ratalne, czyli indywidualny harmonogram

Pożyczki na raty mają to do siebie, że są dopasowywane do możliwości danego klienta. Oznacza to, że podczas zaciągania zobowiązania ustala się indywidualny harmonogram spłat – to terminy i kwoty, które należy wpłacać w celu pokrycia całej pożyczonej sumy. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku pożyczek na kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pożyczki pozabankowe ratalne są bowiem kierowane zwłaszcza do klientów, którzy potrzebują zdobyć dość dużą sumę w krótkim czasie. Korzystanie ze standardowych kredytów bankowych wiąże się z długim okresem oczekiwania na wydanie decyzji, co wynika z konieczności dokładnego sprawdzenia historii kredytowej. pożyczki ratalne są inne – niezbędne pieniądze można otrzymać jeszcze tego samego dnia, w kilka godzin po złożeniu wniosku.

pozyczki-ratalne_original

Kiedy pożyczki pozabankowe ratalne to dobra opcja?

Pożyczki pozabankowe ratalne są popularne zwłaszcza w przypadku osób, które potrzebują pieniędzy „na już”. Zwykle są to dość duże kwoty, niezbędne m.in. w celu naprawienia samochodu, sprzętów domowych czy pokrycia kosztów leczenia. Biorąc pożyczki tego typu, warto pamiętać, o tym, że niebawem trzeba będzie je spłacić. Są to więc oferty stworzone z myślą o nagłych sytuacjach, kiedy to nie da się zorganizować pieniędzy z innego źródła.

Pożyczki na raty można otrzymać od ręki, dlatego są chętniej wybierane niż standardowe kredyty. Nie wszystkie osoby zarabiają wystarczająco dużo, by uzyskać pozytywną decyzję banku odnośnie przyznania pieniędzy. Wówczas jedynym rozwiązaniem pozostaje właśnie pozabankowa pożyczka ratalna. To świetna opcja także w sytuacji, gdy masz zdolność kredytową, jednak goni Cię czas, a aktualnie nie dysponujesz potrzebną kwotą.

Pożyczki ratalne są dostępne przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Dzięki temu można uzyskać niezbędne pieniądze nawet w weekend, kiedy to banki nie księgują normalnych przelewów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy dojdzie do niespodziewanego zdarzenia, a Ty nie masz możliwości uzyskania niezbędnych środków finansowych.

Ile pieniędzy można pożyczyć na raty?

Pożyczki online na raty są doskonałym wyborem w sytuacji, gdy potrzebujesz nieco wyższej kwoty niż w przypadku standardowych chwilówek. Zazwyczaj są to sumy rozpoczynające się od kilku tysięcy złotych, a dochodzące nawet do 60 000 zł. Takie pieniądze pozwalają na poradzenie sobie z wieloma trudnymi sytuacjami, umożliwiając pokrycie m.in. kosztownych napraw czy kosztów leczenia.

Dokładna oferta różni się od firmy zajmującej się pożyczkami online. Często po spłaceniu pierwszego zobowiązania w terminie można liczyć na znaczne podniesienie maksymalnego limitu zobowiązań. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy regularnie korzystasz z pożyczek. Ranking pożyczek ratalnych dostępny na naszej stronie internetowej pozwala na porównanie nie tylko kosztów konkretnych usług, lecz także maksymalnych limitów i innych szczegółów.

Pożyczki na raty na kokos.pl?

Na stronie kokos.pl znajdziesz ranking pożyczek na raty, który zbiera najważniejsze informacje o produktach oferowanych przez konkretne firmy. Mowa tu o takich danych, jak:

  • maksymalny zakres kwot w przypadku pierwszej pożyczki,
  • ewentualne promocje, np. pierwsza pożyczka gratis,
  • okres spłaty,
  • czas przelania pieniędzy na konto klienta.

Porównywanie poszczególnych ofert pozwala na znacznie łatwiejsze wybranie tej, która spełnia Twoje oczekiwania. To wygodny sposób na sprawdzenie, jaka firma oferuje najwyższe kwoty i gdzie można uzyskać pieniądze najtaniej. Poprzez stronę kokos.pl można również złożyć wniosek bez konieczności przechodzenia na witryny konkretnych firm. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie krótki czas oczekiwania na pożyczkę i jak najmniejszą liczbę formalności.

Dlaczego pożyczki na raty to dobra opcja?

Okres spłaty pożyczki na raty jest wydłużony, dlatego można znacznie łatwiej spłacić zobowiązanie. Oznacza to, że na opłacenie kolejnych rat przeznacza się tylko konkretny procent swojej wypłaty, dzięki czemu nie jest to tak obciążające jak w przypadku tradycyjnych chwilówek. To dobra informacja zwłaszcza dla osób, które aktualnie szukają pracy, a więc nie mają zbyt dużych funduszy, by spłacić zobowiązanie od razu. Wiele pożyczek tego typu można wziąć na okres wynoszący prawie 4 lata, co jest czasem wystarczającym do pokrycia zobowiązania przez większość osób.

Pożyczki na raty okazują się ciekawą alternatywą dla zwykłych chwilówek, które należy spłacić w czasie wynoszącym zwykle kilkadziesiąt dni. Takie oferty zakładają też znacznie większe limity – są bowiem stworzone z myślą o osobach, które potrzebują wyższej kwoty jednorazowo. Wydłużenie terminu spłaty do nawet kilku lat pozwala na swobodne spłacenie zobowiązania, co w przypadku tak dużych sum i zwykłej chwilówki byłoby niemożliwe lub niezwykle trudne.

weryfikacja-pozyczki_original

Pożyczki bez BIK na raty, czyli wygoda

Pożyczki bez BIK na raty można wziąć przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie, cenione przez wiele osób w całym kraju. Nie trzeba bowiem udawać się do stacjonarnej siedziby firmy, co w przypadku mniejszych miejscowości mogłoby być nie lada wyzwaniem. Nie ma również konieczności spotykania się z konsultantem, choć niektóre podmioty oferujące pożyczki udostępniają taką możliwość – jest ona skierowana głównie do osób starszych, preferujących zawieranie umów w tradycyjny sposób. Pożyczka bez BIK zawierana przez internet to gwarancja szybkiego uzyskania pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie dane uzupełnia się w specjalnym formularzu na stronie, a po wysłaniu wniosku można liczyć na przelanie pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Zazwyczaj jedyną formą weryfikacji jest wykonanie niewielkiego przelewu, którego równowartość jest zwracana wraz z pożyczką.

Jeśli jednak Twoje konto w banku jest zablokowane, pożyczkę na raty można wziąć w sposób tradycyjny, podczas spotkania z konsultantem. To doskonałe rozwiązanie także dla osób starszych. Wówczas cały proces trwa nieco dłużej, ale trafia w gusta klientów, którzy nie mogą wykonać przelewu weryfikacyjnego lub nie chcą przekazywać danych ze swojego dowodu osobistego przez internet.

Ile kosztuje pożyczka na raty?

Pożyczki ratalne online cieszą się ogromną popularnością ze względu na możliwość szybkiego uzyskania pieniędzy. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczenie sporej sumy pieniędzy wiąże się z dużymi kosztami. W koszt takiej usługi wchodzą następujące elementy:

  • część kapitałowa,
  • RRSO,
  • maksymalna wysokość oprocentowania,
  • opłaty związane z indywidualnymi operacjami, np. wydłużeniem terminu spłaty.

Jeśli nie dotrzymasz terminów ustalonych podczas podpisywania umowy, musisz liczyć się z dodatkowymi karami finansowymi. Z tego powodu tak ważne jest opracowanie planu spłat dostosowanego do Twoich możliwości. Pożyczki ratalne mają to do siebie, że można je spłacać nawet przez kilka lat. Zmniejsza to ryzyko niedotrzymania terminu, a więc również wysokich kar pieniężnych. Warto dokładnie zapoznać się z treścią umowy, w której znajdują się szczegóły dotyczące dodatkowych opłat czy kosztów związanych np. z wydłużeniem terminu spłat.

Dokładna wartość poszczególnych czynników, w tym zwłaszcza RRSO, może różnić się w zależności od oferty konkretnej firmy zajmującej się pożyczkami online. Z tego powodu tak ważne jest korzystanie z porównywarek i rankingów, które pozwalają na zestawienie dostępnych propozycji. W ten sposób można łatwo wybrać ofertę najkorzystniejszą w Twoim przypadku. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza ze względu na fakt, że pożyczki na duże kwoty wiążą się ze znacznymi kosztami. Pożyczki pozabankowe ratalne często bierze się w trudnych sytuacjach, ale warto przeznaczyć czas i uwagę na porównanie ofert co najmniej kilku firm, nie podchodząc do sprawy zbyt emocjonalnie.

Na ile rat da się rozłożyć pożyczkę ratalną?

Pożyczki bez BIK na raty pozwalają na dostosowanie dokładnego harmonogramu spłat do potrzeb danej osoby. Zazwyczaj taka usługa obowiązuje w terminie od kilkudziesięciu do nawet ponad tysiąca dni (prawie 4 lat). Oznacza to, że spłatę można rozdzielić na nawet 50 rat, w zależności od oferty konkretnej firmy. Liczba rat bezpośrednio wpływa na wysokość poszczególnych wpłat. Podczas wypełniania formularza tworzy się więc symulację, gdzie wysokość rat obniża się wraz ze wzrostem ich liczby. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które zarabiają niewiele i nie chcą przeznaczać całej swojej wypłaty na spłatę pożyczki.

Pożyczki ratalne online są ogromną pomocą dla osób zadłużonych, które nie są w stanie uzyskać standardowego kredytu ze względu na negatywne wpisy w BIK. Firmy oferujące pieniądze zazwyczaj nie weryfikują swoich klientów w takich miejscach, jednak wiąże się to zwykle z większym oprocentowaniem usługi. To ogromna pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, kiedy to konieczne jest zdobycie większej sumy pieniędzy – wynoszącej nawet 60 000 zł, w zależności od oferty danej firmy.