Pożyczka Plus – opinie i informacje

Pożyczka Plus jest międzynarodową firmą, należąca do grupy Aventus. Oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki pożyczek na rynku pozabankowym. Parametry finansowania są zróżnicowane, nie tylko pod względem kwot, ale przede wszystkim promocji, w tym również pożyczek darmowych (wszystkie informacje znajdują się w Regulaminach Promocji). Firma działa ekspresowo, gdyż wnioski rozpatrywane są 7 dni w tygodniu. Na warunkach promocyjnych pierwsza pożyczka jest za darmo do 3 000 zł ( RRSO 0% – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) lub z obniżonymi kosztami o 50% do kwoty 5 000 zł. Firma pożyczkowa może pochwalić się również długim okresem spłaty, który wynosi od 10 do 45 dni.

200 – 15000 zł
pierwsza pożyczka

TAK
pierwsza pożyczka gratis

10 – 45 dni
okres spłaty

30 min.
czas wypłaty

Czy Pożyczka Plus sprawdza BIK?

Pożyczka Plus weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników. Nie sprawdza natomiast pożyczkobiorców w Biurze Informacji Gospodarczej. Jest to jedna z nielicznych instytucji pozabankowych, gdzie dostępne są pożyczki bez BIK. Jeśli pożyczkobiorca posiada przeterminowane zadłużenia, ma szanse otrzymania finansowania. Warunkiem jest nie figurowanie w poniższych bazach:

 • BIG InfoMonitor
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG

Firma korzysta również z PWIP (Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej). To miejsce, w którym instytucje pożyczkowe wymieniają się informacjami na temat klientów i ich historii kredytowej (oczywiście za ich zgodą).

Czy Pożyczka Plus rozkłada na raty?

Pożyczka Plus pożyczki udziela dla nowych klientów do 30 dni, kolejne do 45 dni. Są to zobowiązania krótkoterminowe. Klient sam decyduje, kiedy chce spłacić kredyt. Na stronie internetowej przy ofercie, suwakiem określa okres spłaty.

Pożyczka Plus - warunki

Pożyczka Plus udziela finansowania, jeśli spełnione są poniższe warunki:

 • wiek pożyczkobiorcy – od 18 do 73 lat,
 • aktualny dowód osobisty,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo,
 • adres zameldowania w Polsce,
 • stałe źródło dochodów, które jest warunkiem terminowej spłaty pożyczki internetowej (na tej podstawie ustala się zdolność kredytową),
 • osobiste konto bankowe,
 • numer telefonu i adres email.

Nowością, którą wprowadziła firma Pożyczka Plus jest pożyczka dla obcokrajowców. Oferta obowiązuje od stycznia 2022, dla obywateli Ukrainy. Cudzoziemiec, który chce zawnioskować o finansowanie musi podać poniższe informacje:

 • numer karty pobytu, z terminem ważności,
 • numer paszportu oraz datę ważności (wymagany jest skan dokumentu),
 • PESEL,
 • numer ubezpieczenia,
 • posiadać stały dochód

Pożyczka Plus gotówka - jak wziąć pożyczkę, krok po kroku

Pożyczka udzielana jest za pośrednictwem strony internetowej. Wszystko odbywa się online, bez konieczności wyjścia z domu. Wystarczy laptop albo telefon komórkowy.

 1. Wejdź na stronę pożyczki internetowej, udzielanej przez Pożyczka Plus.
 2. Za pomocą suwaków następuje ustalenie kwoty pożyczki i termin spłaty. Kliknij „Weź pożyczkę”.
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje dane osobowe.
 4. Przejdź przez proces weryfikacji tożsamości (za pomocą systemu Kontomatik – bezpłatnie, lub przelej 1 grosz na wskazane konto). Opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł.
 5. Uzupełnij wniosek, o dane dotyczące adresu zamieszkania oraz wysokości dochodów.
 6. Za pomocą wiadomości e-mail lub sms-em otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki.
 7. Po otrzymaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, nastąpi wypłata środków. Gotówka zostanie przelana na rachunek bankowy.

Podczas rejestracji wniosku kredytowego, zostanie utworzony Profil Klienta Dostępna jest tam, cała dokumentacja pożyczkowa. Umowy pożyczki zawierają dane, takie jak: całkowita kwota pożyczki w Pożyczka Plus, informacje dotyczące terminu spłaty, koszty pożyczki, roczna stopa oprocentowania RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). Pożyczkodawcy udzielają pożyczek, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

pozyczka-plus-opinie

Spłata pożyczki w Pożyczka Plus

Wszystkie informacje dotyczące spłaty kredytu znajdują się w Profilu Klienta (po zalogowaniu się na stronie pożyczkodawcy). Wskazany jest numer rachunku bankowego. W tytule przelewu należy wpisać: spłata pożyczki i podać nr PESEL.

Pożyczki internetowe, jak każde inne zobowiązanie trzeba regulować zgodnie z umową. Brak spłaty pociąga za sobą przykre konsekwencje. Podwyższeniu ulegnie całkowita kwota do spłaty. Naliczane są odsetki karne i koszty dodatkowe. Wnioskowanie o kolejną pożyczkę nie będzie możliwe.

Firmy pożyczkowe, mają różne zasady postępowania w sytuacjach opóźnień. Informacje o nieterminowej obsłudze znajdą się w Biurze Informacji Kredytowej. Pożyczka Plus, w razie komplikacji wychodzi z inicjatywą pomocy. Umożliwia refinansowanie kredytu. Na czym to polega? Okres spłaty zostaje wydłużony, co pozwala pożyczkobiorcy spłacić zobowiązane.

Kolejna pożyczka w Pożyczka Plus

Kolejnej pożyczki online nie można otrzymać w czasie, kiedy nie spłaci się pierwszej pożyczki. Następne zobowiązania, można wziąć niezwłocznie po uregulowaniu aktualnego kredytu. W celu uzyskania konkretnych informacji zapraszamy do kontaktu: info@pozyczkaplus.pl, numer telefonu: (85) 871 00 52.

Pożyczka Plus kontakt

nazwa firmy: AVENTUS GROUP Sp. z o.o

adres: ul.Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok

telefon: 85 871 00 38

adres e-mail: info@pozyczkaplus.pl

Pożyczka Plus opinie

Pożyczka Plus znalazła już grono stałych klientów. Zaciąganie pożyczki odbywa się w prosty i łatwy sposób. Wśród zalet, pożyczkodawcy wymieniają przede wszystkim to, że otrzymać pożyczkę można 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Brak sprawdzania w bazie BIK. Za wadę uważają brak możliwości przedłużania terminu spłaty.

FAQ

Pożyczka Plus weryfikuje pożyczkodawców w bazach dłużników. Nie sprawdza natomiast klientów w Biurze Informacji Gospodarczej. Jest to jedna z nielicznych instytucji pożyczkowych, gdzie dostępne są pożyczki bez BIK. Jeśli kredytobiorca posiada przeterminowane zadłużenia, ma szanse na otrzymanie pożyczki.
Pożyczka Plus udziela pożyczek z długim okresem spłaty, który wynosi od 10 do 45 dni. W przypadku problemów ze spłatą, jest możliwość przedłużenia terminu spłaty jeden raz o okres, na który została zaciągnięta.
Pożyczka Plus weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów – KRD, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG. Nie sprawdza natomiast pożyczkobiorców w Biurze Informacji Gospodarczej. Udziela tzw. pożyczek bez BIK.
Prawie wszystkie czołowe instytucje pożyczkowe, świadczące usługi na polskim rynku, współpracują z BIK. Aby przekazać dane do BIK, firma pożyczkowa potrzebuje zgody klienta. Jeśli chcesz sprawdzić, czy firma która udzieliła Ci finansowania przekazała dane do BIK, skorzystaj z Raportu BIK na swój temat.
Środki powinny trafić na rachunek bankowy natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, jeśli masz konto w bankach: Alior Bank, Bank Pekao, PKO BP, Millennium lub Santander. Jeśli nie, środki zostaną zaksięgowanie zgodnie z godzinami sesji przychodzących i wychodzących.
Pożyczka Plus udziela pierwszej pożyczki do kwoty 3 000 zł. Kolejne finansowanie jest możliwe nawet do 15 000 zł.
Nowi klienci otrzymają finansowanie do 30 dni. Kolejne pożyczki w Pożyczka Plus oferowane są z terminem spłaty nawet do 45 dni.
Pożyczka Plus oferuje swoje pożyczki online. Bez konieczności wyjścia z domu. Wystarczy złożyć wniosek przez internet, wybrać kwotę i okres spłaty.
W tym samym czasie nie możesz posiadać więcej niż jednej pożyczki w Pożyczka Plus. Podczas składania wniosku o pożyczkę określany jest Twój limit pożyczkowy, czyli kwota, o jaką na dany moment możesz zawnioskować. Jeżeli Twój limit pożyczkowy na to pozwala, to w profilu klienta pojawi się informacja o możliwości dobrania dodatkowej gotówki. Wystarczy skontaktować się z pożyczkodawcą.
Wnioski w Pożyczka Plus rozpatrywane są na bieżąco, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Im szybciej dokonasz weryfikacji tożsamości, poprzez potwierdzenie rachunku bankowego, tym szybciej zostanie wydana decyzja pożyczkowa.