Pożyczki pozabankowe przez Internet

bez wychodzenia z domu

bez zbędnych formalności

bez BIK

 

Pożyczki pozabankowe przez Internet to wsparcie finansowe dostępne w każdej chwili. Jeśli potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki na dowolny cel, możesz go uzyskać bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu.

Najatrakcyjniejsze oferty pożyczek pozabankowych przez Internet znajdziesz w Kokos!

kuki.png

Szybka pożyczka od Kuki

 • Pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo !
 • od 500 do 15 000 zł na 30 dni
 • Bezpieczna pożyczka bez wychodzenia z domu
 • Szybka wypłata pieniędzy na konto bankowe

Fincapital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000653383, NIP: 7010642695, REGON: 366100525, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN. Fincapital Sp. z o.o. jest pośrednikiem między klientem a instytucją pożyczkową. Oznacza to, że wybierając ofertę pośrednika, klient zawiera umowę z reprezentowaną instytucją pożyczkową.


vivus.png

Pożyczka od Vivus

 • od 100 do 3000 zł na 61 dni
 • RRSO 0%
 • Oddajesz tyle, ile pożyczasz
 • Weź pożyczkę z Bonusem do 3,2% od wartości pożyczki

Żadnych ukrytych kosztów czy zbędnych zaświadczeń. Jeżeli będziesz zadowolony z tego, jak łatwo i szybko Vivus udziela pożyczek i weźmiesz kolejną, opłaty będą zależały od kwoty i czasu, na który pożyczasz pieniądze.


provident.png

Pożyczka Samoobsługowa od Providenta

 • od 500 do 20 000 zł
 • do 48 miesięcy na spłatę
 • RRSO 9,87%

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów. Wierzymy, że nasz model biznesowy, oparty na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu, pozwoli nam na dalszy, stabilny rozwój w Polsce.


takto.png

Nowy sposób pożyczania pieniędzy od Takto

 • od 1000 do 10000 zł
 • 40 miesięcy na spłatę
 • RRSO 74,75%
 • Pieniądze na koncie w 15 minuty
 • Odbierz Bonus 2,5% od wartości pożyczki

Za marką TAKTO Finanse stoją ludzie, a nie liczby w rzędach. Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.

Zapoznaj się z ofertami naszych partnerów. W Kokos znajdziesz wyłącznie aktualne propozycje pożyczek pozabankowych przez Internet. Dzięki temu bez trudu wybierzesz idealną opcję dla siebie. Niezależnie od tego, jaki cel chcesz sfinansować.

 

W Kokos znajdziesz aktualne oferty pożyczek pozabankowych przez Internet 24 godziny na dobę!

Wybierz najkorzystniejszą pożyczkę pozabankową przez internet!

SPRAWDŹ OFERTY

Pożyczka pozabankowa przez Internet – jak wybrać?

Pożyczki pozabankowe przez Internet to obecnie bardzo popularny sposób na szybkie pozyskanie potrzebnych funduszy. Mają one wiele atutów – przede wszystkim dostępność, która pozwala na bardzo szybkie i łatwe sfinansowanie dowolnego celu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pieniędzy na wakacje lub święta, czy też musisz uregulować pilne zobowiązania, pożyczka pozabankowa przez Internet pomoże Ci uzyskać gotówkę nawet w ciągu kilku godzin. Warto jednak uważnie przyglądać się ofertom, by wybrać tę najkorzystniejszą z Twojego punktu widzenia. Pomoże Ci w tym wyszukiwarka Kokos!

Odpowiednia pożyczka pozabankowa przez Internet, czyli jaka? Przede wszystkim dostosowana do Twoich możliwości. Dlatego w Kokos sam decydujesz o tym, ile chcesz pożyczyć i w jakim terminie dokonać spłaty. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie parametry, a nasz system wyszuka dla Ciebie oferty spełniające kryteria. Dzięki przejrzystemu zestawieniu z łatwością je porównasz, wybierając najkorzystniejszą opcję. Zwróć uwagę na wysokość oprocentowania oraz prowizji – to one decydują o całkowitym koszcie pożyczki. Jeśli zależy Ci na czasie, sprawdź również, jak szybko otrzymasz decyzję. Pożyczki pozabankowe przez Internet zwykle udzielane są błyskawicznie – decyzję otrzymasz po kilkunastu minutach!

Co ważne, ranking Kokos pomoże Ci nie tylko znaleźć odpowiednią pożyczkę pozabankową przez Internet, ale również złożyć wniosek bez wychodzenia z domu. Gdy wybierzesz ofertę, zostaniesz przekierowany na stronę, na której będziesz mógł wypełnić wniosek – zajmie Ci to zaledwie kilka chwil. Nie musisz się obawiać o swoje dane – zarówno te podawane na naszej stronie, jak i u naszych partnerów są całkowicie bezpieczne i wykorzystywane jedynie do przeprowadzenia procedury związanej z uzyskaniem pożyczki.

Dlaczego Kokos jest tak atrakcyjny?

ico_zaufanie.png

Pełne wsparcie

Pożyczki pozabankowe przez Internet to wsparcie finansowe dostępne zawsze i dla każdego. Pieniądze na dowolny cel otrzymasz od ręki, niezależnie od swojej historii kredytowej.

ico_szybkosc.png

Oszczędność czasu

Korzystając z wyszukiwarki Kokos, oszczędzasz swój czas. Pomożemy Ci błyskawicznie porównać i znaleźć właściwą ofertę, a następnie uzyskać błyskawiczną pożyczkę – pieniądze otrzymasz zwykle jeszcze tego samego dnia.

ico_dostepnosc.png

Komfort

Pożyczki pozabankowe przez Internet cechuje niezwykła wygoda. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i jaka jest Twoja sytuacja, możesz poprosić o wsparcie. Bez wychodzenia z domu!

Jak porównać oferty pożyczek pozabankowych przez Internet w rankingu Kokos?

Znalezienie i uzyskanie właściwej pożyczki pozabankowej przez Internet jest bardzo proste. Wejdź na stronę Kokos i zdecyduj, jaką kwotę chcesz pożyczyć. Następnie zaznacz, jaki okres spłaty Cię interesuje – od tego będzie zależała wysokość raty, a często również oprocentowanie czy prowizja. Po zatwierdzeniu otrzymasz zestawienie przedstawiające dostępne oferty – co ważne, u nas znajdziesz wyłącznie te aktualne! Zapoznaj się z ich parametrami, a znalezienie tej właściwej nie będzie trudne. Gdy już się zdecydujesz, kliknij przycisk „wnioskuj”, a zostaniesz przekierowany na stronę partnera. Tam wypełnij wniosek (zwykle zajmuje to kilka minut), zatwierdź i poczekaj. Po kolejnych kilku chwilach otrzymasz odpowiedź. Pieniądze zostaną Ci zaś przekazane wkrótce potem, najczęściej tego samego dnia. Wszystko odbywa się przez Internet i bez konieczności dopełniania skomplikowanych formalności.

Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych przez internet

Potrzebujesz szybko gotówki?

 

Złóż wniosek i otrzymaj środki jeszcze dziś!

 

Weź pożyczkę chwilówkę!

Nie masz czasu na procedury kredytowe?

 

Sprawdź oferty pożyczek placówek pozabankowych.

 

Weź pożyczkę gotówkową!

Chcesz zachować płynność finansową?

 

Rozłóż spłatę na dogodne raty.

 

Weź pożyczkę ratalną

Nie masz dobrej historii kredytowej w BIK?

 

Nie musisz mieć zdolności kredytowej.

 

Weź pożyczkę bez BIK

Nie lubisz formalności?

 

Okazujesz dowód – za chwilę cieszysz się środkami na koncie.

 

Weź pożyczkę na dowód!

Nie masz zaświadczenia o zarobkach, albo nie chcesz go przedstawiać?

 

Wybierz taką pożyczkę, która nie wymaga przedstawiania zaświadczenia.

 

Weź pożyczkę bez zaświadczeń

Pożyczki pozabankowe przez Internet a kredyty bankowe – co wybrać?

Sama instytucja pożyczki istnieje od tysięcy lat, ale szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet są czymś stosunkowo nowym. Do niedawna nie było możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy na dowolny cel praktycznie bez żadnych możliwości i bez wychodzenia z domu. Nie oznacza to jednak, że kredyty bankowe odchodzą do lamusa – to dwa zupełnie różne produkty o odmiennym przeznaczeniu i zaletach.

Bankom udzielającym kredytów zależy przede wszystkim na minimalizowaniu własnego ryzyka. Dlatego dokładnie „prześwietlają” kredytobiorców, sprawdzając ich dochody i zobowiązania oraz historię w BIK. Na podstawie pozyskanych danych ustalają tzw. zdolność kredytową, czyli kwotę, jaką są w stanie pożyczyć danemu klientowi. Ilość formalności sprawia, że procedury kredytowe zazwyczaj są długotrwałe. Dlatego też z ofert banków korzystają przede wszystkim ci, którzy potrzebują wysokich kwot – np. na założenie lub rozwój firmy, zakup mieszkania czy samochodu. Kredyty zazwyczaj są udzielane właśnie na konkretny cel, a finansowana rzecz może stanowić dodatkowe zabezpieczenie dla banku w przypadku braku możliwości spłaty zobowiązania.

Pożyczki pozabankowe przez Internet działają zupełnie inaczej. Z kredytami łączy je w zasadzie jedynie możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy i konieczność spłaty zobowiązania w ratach. Sama procedura udzielania finansowania jest jednak drastycznie różna. W przypadku pożyczki pozabankowej przez Internet nie musisz nawet wychodzić z domu. Nie przeprowadza się też żadnych skomplikowanych formalności. Nie musisz przedstawiać dokumentów ani zaświadczeń, a wiele firm nie sprawdza również historii w BIK. Zazwyczaj wystarczy wypełnić prosty wniosek dostępny całkowicie online – zajmuje to kilka chwil. Po zatwierdzeniu danych decyzję o przyznaniu pożyczki uzyskuje się w kilkanaście minut, a pieniądze są przesyłane tego samego dnia. Pożyczki pozabankowe przez Internet są udzielane bez konieczności precyzowania, jaki cel mają sfinansować. Oznacza to, że uzyskane pieniądze możesz wydać w dowolny sposób – na wakacje, wymarzony zakup, spłatę innych zobowiązań (rachunków, raty kredytu), święta, remont itd. W porównywarce Kokos bez trudu znajdziesz atrakcyjną ofertę o niskim oprocentowaniu i prowizji, dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Krok po kroku – jak wziąć pożyczkę pozabankową przez Internet?

 1. Określ wysokość pożyczki i okres spłaty
 2. Wypełnij formularz na stronie Kokos
 3. Porównaj oferty i wybierz najbardziej atrakcyjną
 4. Złóż wniosek o pożyczkę na stronie pożyczkodawcy
 5. Poczekaj chwilę na decyzję, a w kolejnym kroku otrzymasz umowę
 6. Ciesz się szybką gotówką i spełnij swoje plany!

Pożyczka pozabankowa przez Internet – SPRAWDZAM!

Pożyczki pozabankowe przez Internet – dla kogo?

Zastanawiasz się, kto może wziąć pożyczkę pozabankową przez Internet? Odpowiedź być może Cię zdziwi – prawie każdy! Większość firm stawia pożyczkobiorcom minimalne warunki – ukończone 18 lat, ważny dokument tożsamości i stały dochód. W niektórych przypadkach możesz uzyskać pieniądze wyłącznie za okazaniem dowodu osobistego! Co ważne, pożyczkodawca nie będzie wyliczał Twojej zdolności kredytowej ani sprawdzał historii BIK. Nikt nie będzie również pytał o to, na jaki cel chcesz przeznaczyć uzyskane pieniądze. Otrzymasz je w kilka chwil i rozdysponujesz wedle własnego uznania, a w Kokos znajdziesz optymalną ofertę dla siebie.

Decydując się na pożyczki pozabankowe przez Internet, masz gwarancję:

 • jasnych zasad przyznawania środków
 • uczciwych warunków finansowania
 • jawnych informacji o kosztach zobowiązania
 • krótkiego czasu oczekiwania na pożyczkę

Na co można przeznaczyć pożyczkę pozabankową przez Internet?

Pożyczki pozabankowe przez Internet nie bez powodu są tak popularnym rozwiązaniem. Szybkość ich uzyskania w połączeniu z minimum formalności sprawia, że wielu Polaków właśnie w ten sposób finansuje pilne wydatki. Instytucji pozabankowej udzielającej pożyczek nie interesuje to, na co przeznaczysz otrzymane środki. Marzy Ci się wyjazd na wakacje, a aktualnie nie dysponujesz nadmiarem gotówki? Chcesz zrobić drobny remont? A może kupić bliskim prezenty na święta? Wszystko to pomogą Ci sfinansować pożyczki pozabankowe przez Internet. To również sposób na pomoc w sytuacji kryzysowej – jeśli nie masz z czego opłacić rachunków, niezbędnej naprawy, leków czy prywatnej wizyty u specjalisty. Pożyczki pozabankowe przez Internet obejmują różnorodne kwoty – zarówno poniżej 500 zł, jak i kilka tysięcy. Dlatego na pewno znajdziesz opcję zgodną ze swoimi potrzebami. Pamiętaj, że spłatę możesz rozłożyć na dogodne dla siebie raty – w taki sposób, by comiesięczne regulowanie zobowiązania nie było trudne. W porównywarce Kokos znajdziesz przejrzyste zestawienia dopasowanych do Ciebie ofert i bez trudu znajdziesz tę najlepszą.

Jak prezentuje się korzystna oferta pożyczki pozabankowej przez Internet?

ico_dostepnosc.png

Kwota pożyczki maksymalnie wysoka

ico_dostepnosc.png

Termin spłaty maksymalnie długi

ico_dostepnosc.png

Oprocentowanie maksymalnie niskie

ico_dostepnosc.png

Prowizja maksymalnie niska

ico_dostepnosc.png

Koszty dodatkowe brak

ico_dostepnosc.png

Wypłata pieniędzy tego samego dnia

Czy pożyczka pozabankowa przez Internet to dobre rozwiązanie?

TAK! Dlaczego?

 • Pożyczkę pozabankową przez Internet uzyskasz całkowicie zdalnie – bez wychodzenia z domu.
 • Procedura jest bardzo prosta – nie musisz dostarczać żadnych zaświadczeń ani dopełniać skomplikowanych formalności.
 • Wniosek wypełnisz w kilka chwil.
 • Decyzję otrzymasz w 15 minut.
 • Środki w większości przypadków znajdą się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia.
 • Pożyczki pozabankowe przez Internet są dostępne praktycznie dla każdego – niezależnie od historii kredytowej.
 • Uzyskane w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel.
 • W wyszukiwarce Kokos z łatwością porównasz dostępne oferty, by znaleźć tę najlepszą.

Błyskawiczna pożyczka bez wychodzenia z domu – na dowolny cel

Pożyczki pozabankowe przez Internet