Pożyczka na dowód

bez wychodzenia z domu ...

minimum formalności ...

także bez BIK!

Przeznacz pożyczkę na dowód na dowolny cel: spłać swoje zobowiązania, wyjedź na wakacje, wyremontuj dom, kup lub napraw samochód

Pożyczka na dowód – najlepsze oferty w internetowej wyszukiwarce Kokos!

Zapoznaj się z dziesiątkami ofert naszych partnerów. Informacje o pożyczkach na dowód aktualizujemy na bieżąco. Skorzystaj z naszego rankingu i wybierz opcję, która pozwoli ci na realizację marzeń i celów. Zdobądź najlepszą na rynku pożyczkę na dowód bez wychodzenia z domu!

 

Pożyczki dostępne 7 dni w tygodniu przez całą dobę!

 

WYBIERZ NAJKORZYSTNIEJSZĄ DLA SIEBIE OFERTĘ POŻYCZKI NA DOWÓD!

vivus.png

Pożyczka od Vivus

 • od 100 do 3000 zł na 61 dni
 • RRSO 0%
 • Oddajesz tyle, ile pożyczasz
 • Weź pożyczkę z Bonusem do 3,2% od wartości pożyczki

Żadnych ukrytych kosztów czy zbędnych zaświadczeń. Jeżeli będziesz zadowolony z tego, jak łatwo i szybko Vivus udziela pożyczek i weźmiesz kolejną, opłaty będą zależały od kwoty i czasu, na który pożyczasz pieniądze.


provident.png

Pożyczka Samoobsługowa od Providenta

 • od 500 do 20 000 zł
 • do 48 miesięcy na spłatę
 • RRSO 9,87%

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów. Wierzymy, że nasz model biznesowy, oparty na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu, pozwoli nam na dalszy, stabilny rozwój w Polsce.


takto.png

Nowy sposób pożyczania pieniędzy od Takto

 • od 1000 do 10000 zł
 • 40 miesięcy na spłatę
 • RRSO 74,75%
 • Pieniądze na koncie w 15 minuty
 • Odbierz Bonus 2,5% od wartości pożyczki

Za marką TAKTO Finanse stoją ludzie, a nie liczby w rzędach. Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.

Czym tak właściwie jest pożyczka na dowód?

Pożyczka na dowód to usługa finansowa poszukiwana przez tysiące Polaków. Jednak dziś nazwa tego produktu może być nieco myląca. Dawniej, aby uzyskać gotówkę bez zbędnych formalności i dokumentów należało udać się w tym celu do stacjonarnego punktu pożyczkodawcy. Takie rozwiązanie jest dziś przestarzałe i spotykane coraz rzadziej. Pożyczki na dowód przeniosły się bowiem do sieci.

Aby uzyskać wygodną w spłacie pożyczkę na dowód, potrzebujesz wyłącznie dostępu do internetu i rachunku bankowego. Przelew na symboliczną kwotę pozwoli instytucji pożyczkowej zidentyfikować cię jako klienta, więc żadne dodatkowe dokumenty, w tym dowód osobisty, nie będą ci potrzebne. Po wypełnieniu formularza i uzyskaniu pozytywnej decyzji od przyszłego pożyczkodawcy. Pieniądze trafią natomiast na twój rachunek nawet w ciągu kilkunastu minut. Tak zwana pożyczka na dowód nigdy dotąd nie była równie prosta do uzyskania. Zwłaszcza, że użytkownicy Kokos mają do dyspozycji dziesiątki doskonałych ofert przygotowanych przez naszych sprawdzonych partnerów – instytucje, które udzielają pożyczek na dowód, wspierając polskich konsumentów od wielu lat!

Jak wybrać opłacalną pożyczkę na dowód?

Pożyczka na dowód, czyli pożyczka, która nie wymaga przedstawiania zaświadczeń i dokumentów, to rozwiązanie oferowane przez wiele firm działających w sektorze pozabankowym. Wszystkie wyróżnia jedno – głębokie zaufanie do klientów, dlatego pożyczkodawcy w tej branży udzielają pożyczek na dowód na uproszczonych zasadach w stosunku do ofert prezentowanych przez tradycyjne banki. Uproszczona procedura sprawia, że pożyczka na dowód może trafić do klienta praktycznie natychmiast.

Duża liczba dostępnych na rynku pożyczek na dowód oznacza z drugiej strony kłopot bogactwa z punktu widzenia potencjalnego klienta. Na który wariant się zdecydować, gdy do wyboru są dziesiątki, a być może nawet setki z pozoru bardzo podobnych do siebie możliwości? Warto przede wszystkim postawić na rzetelne firmy, które udzielają pożyczek na dowód już od wielu lat i cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Pomocne bywają także rankingi prezentujące najlepsze oferty. Oczywiście pod warunkiem, że są one przygotowywane przez ekspertów i na bieżąco aktualizowane.

W Kokos oferty naszych partnerów są zawsze aktualne. Z myślą o polskich konsumentach stworzyliśmy ranking pożyczek na dowód prowadzony na zasadzie internetowej porównywarki dobrze znanej choćby z branży ubezpieczeniowej. Wystarczy posłużyć się wygodnymi filtrami, aby zyskać dostęp wyłącznie do ofert spełniających wymagania klienta związane z maksymalna sumą pożyczki na dowód oraz czasem jej spłaty.

Najciekawsze pożyczki na dowód umieszczamy w osobnym dziale obejmującym oferty promowane. W tym miejscu znajdują się propozycje będące doskonałymi okazjami z ekonomicznego punktu widzenia. Szukając optymalnego rozwiązania, warto bowiem pamiętać, że w wielu firmach pożyczkowych standardem jest darmowa pierwsza pożyczka na dowód. Klient spłaca wówczas dokładnie tyle, ile pożyczył. Niektórzy pożyczkodawcy mogą zaproponować użytkownikom również możliwość darmowego odroczenia spłaty. Warto w pierwszej kolejności szukać właśnie takich pożyczek na dowód. Korzystając z internetowej porównywarki Kokos, zadanie to staje się łatwiejsze i nie wymaga dogłębnego przeszukiwania internetu. W końcu założeniem pożyczki na dowód jest szybki dostęp bez wychodzenia z domu!

Dlaczego Kokos jest tak atrakcyjny?

ico_zaufanie.png

Pełne wsparcie

Nie musisz mieć dobrej historii w BIK. Twoja zdolność kredytowa nie będzie brana pod uwagę przy udzielaniu pożyczki na dowód.

ico_dostepnosc.png

Brak zbędnych formalności

Nie musisz dostarczać żadnych dokumentów. Wniosek o pożyczkę na dowód składasz on-line, bez wychodzenia z domu.

ico_szybkosc.png

Błyskawiczna decyzja

Zazwyczaj decyzję o przyznaniu pożyczki na dowód otrzymujesz w kilka minut, a pieniądze na Twoim koncie są tego samego dnia

Wyszukiwarka pożyczek na dowód

Potrzebujesz z szybko gotówki?

 

Złóż wniosek i otrzymaj środki jeszcze dziś!

 

Weź pożyczkę chwilówkę!


Nie masz dobrej historii kredytowej w BIK?

 

Nie musisz mieć zdolności kredytowej

 

Weź pożyczkę bez BIK

Nie masz czasu na procedury kredytowe?

 

Sprawdź oferty pożyczek placówek pozabankowych

 

Weź pożyczkę gotówkową!


Nie lubisz formalności ?

 

Okazujesz dowód – za chwilę cieszysz się środkami na koncie.

 

Weź pożyczkę na dowód!

Chcesz zachować płynność finansową ?

 

Rozłóż spłatę na dogodne raty.

 

Weź pożyczkę ratalną!


Nie masz czasu na procedury bankowe?

 

Możesz skorzystać z uproszczonyc h procedur formalności.

 

Weź pożyczkę pozabankową !

Czym pożyczka na dowód różni się od kredytów bankowych?

Większość Polaków nie posiada oszczędności. Konsekwencja takiego stanu rzeczy jest prosta – gdy pojawiają się nieprzewidziane wydatki albo znakomite promocje cenowe, z których żal nie skorzystać, stajemy przed trudnymi decyzjami ze względu na brak wystarczającej elastyczności finansowej. W tym kontekście pożyczka na dowód jest niezwykle atrakcyjną możliwością. W odróżnieniu od kredytów i pożyczek udzielanych w banku, proces wnioskowania, podobnie jak proces decyzyjny odbywają się na uproszczonych zasadach.

Bardzo ważną zaletą każdej pożyczki na dowód jest więc jej szybka dostępność, bo proces wnioskowania nie wymaga przedstawiania zbędnych dokumentów, na przykład od pracodawcy lub zaświadczeń o dochodach. Oprócz tego, z pożyczki na dowód mogą skorzystać konsumenci, którzy z różnych powodów mają bardzo ograniczone szanse na uzyskanie bankowego kredytu. Przeszkodą nie do przejścia dla niezbyt liberalnych systemów bankowych bywa między innymi negatywna historia w biurze informacji kredytowej lub brak jakiejkolwiek historii. Dla banku taki klient jest mniej wiarygodny, co nie oznacza, że nie może on skutecznie wnioskować o pożyczkę na dowód. Niektóre pożyczki na dowód to tak zwane pożyczki bez BIK, których otrzymanie nie wymaga wcześniejszej weryfikacji w bazach dłużników, ani sprawdzania historii kredytowej konsumenta.

Z drugiej strony, pożyczka na dowód spłacona na czas przyczynia się do budowania pozytywnej historii kredytowej. Konsumenci, którym uda się znaleźć darmową ofertę, nie tracą zupełnie nic. Jednocześnie pożyczka na dowód pomaga im w budowaniu pozytywnej historii kredytowej, która w przyszłości zaowocuje łatwiejszym dostępem także do produktów finansowych w sektorze bankowym. Innymi słowy pożyczka na dowód to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto jest zadłużony, ma negatywną historię kredytową lub po prostu brakuje mu czasu na kompletowanie pliku dokumentów istotnych dla tradycyjnego banku.

Krok po kroku – jak wziąć pożyczkę na dowód?

 1. Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.
 2. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie.
 3. Zawnioskuj o pożyczkę
 4. Wypełnij formularz na stronie Partnera.

Pożyczka na dowód - SPRAWDZAM!

Kto może wziąć pożyczkę na dowód?

Korzystna pożyczka na dowód to produkt praktycznie dla każdego! Wiele firm udzielających wsparcia finansowego klientom nie zwraca uwagi na ich wiek. Aby uzyskać pożyczkę na dowód bardzo często wystarczy mieć ukończone 18 lat i posiadać stały dochód, który nie musi być wysoki. O pożyczkę na dowód warto postarać się niezależnie od własnej historii kredytowej, a także od tego, że wcześniej być może nie udało się uzyskać kredytu w tradycyjnym banku. Tym bardziej, że dzięki narzędziom takim jak Kokos wniosek o pożyczkę na dowód można złożyć bez wychodzenia z domu lub pracy, korzystając z telefonu lub internetu.

O pożyczkę na dowód z powodzeniem mogą starać się także osoby zadłużone, którym dodatkowa gotówka pomoże stanąć na nogi. Nasi partnerzy doskonale rozumieją przejściowe problemy finansowe swoich klientów i nie dyskwalifikują na starcie nikogo, kto posiada stałe dochody niezależnie od ich źródła. Do wnioskowania o pożyczkę na dowód zachęca błyskawiczna procedura i szybka decyzja ze strony instytucji pożyczkowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Wybierając pożyczkę na dowód masz gwarancję:

ico_zaufanie.png

jasnych zasad przyznawania środków

ico_zaufanie.png

jawnych informacji o kosztach zobowiązania

ico_zaufanie.png

uczciwych warunków finansowania

ico_zaufanie.png

krótkiego czasu oczekiwania na pożyczkę

Na jaki cel można przeznaczyć pożyczkę na dowód?

Pożyczkę na dowód można zaciągnąć na dowolny cel. Instytucji, która jej udziela, nie interesuje, na co zostają wydane pieniądze, co odróżnia tego typu produkty od bankowych form finansowania. Pożyczka na dowód jest więc rozwiązaniem, dzięki któremu tysiące Polaków rozwiązują swoje problemy życiowe lub spełniają marzenia. Niezależnie od tego, czy pragniesz pojechać na zasłużone wakacje, czy zamierzasz przeprowadzić dawno odkładany remont domu, pożyczka na dowód pozwoli ci zrealizować wybrane cele – jeden lub kilka. Fakt, że gotówka trafi niemal natychmiast na twoje konto, ułatwia podjęcie decyzji. Od ciebie zależy natomiast, czy pożyczka na dowód będzie rozłożona na raty, czy spłacisz całą sumę jednocześnie – na przykład po kolejnej comiesięcznej wypłacie.

Pamiętaj jednak, że pożyczka na dowód, podobnie jak każde zobowiązanie finansowe, wymaga terminowego spłacenia. Na tym polega świadome pożyczanie. Mierz siły na zamiary i zaciągaj w formie pożyczki na dowód wyłącznie takie zobowiązania, z których spłaceniem z pewnością nie będzie w przyszłości problemu. Regulując należności w terminie, stajesz się jeszcze bardziej wiarygodnym klientem. Kolejna pożyczka na dowód – jeśli zajdzie taka potrzeba także w wyższej wysokości – będzie dla ciebie równie łatwo osiągalna w przyszłych miesiącach i latach. Kokos dołoży natomiast wszelkich starań, by przedstawiać ci jak najbardziej korzystne oferty!

Jak prezentuje się korzystna oferta pożyczki na dowód?

ico_dostepnosc.png

Kwota pożyczki maksymalnie wysoka

ico_dostepnosc.png

Prowizja maksymalnie niska

ico_dostepnosc.png

Termin spłaty maksymalnie długi

ico_dostepnosc.png

Koszty dodatkowe brak

ico_dostepnosc.png

Oprocentowanie maksymalnie niskie

ico_dostepnosc.png

Czas wydania decyzji natychmiastowy

Czy pożyczka na dowód to dobre rozwiązanie?

Oczywiście! Dowiedz się, dlaczego:

 • Pożyczkę na dowód wybierzesz wygodnie bez wychodzenia z domu lub pracy za sprawą wyszukiwarki Kokos.
 • Wniosek możesz złożyć przez internet lub przez telefon.
 • Wnioskowanie o pożyczkę na dowód nie wymaga skomplikowanych formalności i procedur.
 • Decyzja zapada w błyskawicznym czasie.
 • Po uzyskaniu pożyczki na dowód możesz cieszyć się z pieniędzy na twoim rachunku nawet tego samego dnia.
 • Wsparcie finansowe pomoże ci lepiej zarządzać domowym budżetem.
 • Pożyczka na dowód to rozwiązanie również dla osób z niską zdolnością kredytową i brakiem oszczędności.
 • Raty dostosujesz wygodnie do swoich możliwości finansowych.
 • Pożyczka na dowód pomaga w realizacji dowolnego celu.
 • W ten sposób spełnisz marzenia lub pokryjesz pilne bieżące wydatki.

SZYBKA GOTÓWKA – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Pożyczka na dowód