Ranking pożyczek do 1500 zł

ranking-pozyczek-do-1500-zl

Spis Treści

Na kokos.pl stale aktualizujemy zestawienie pożyczek z myślą o konsumentach, którym aktualnie potrzebna jest szybka gotówka. Ranking opublikowany w poprzednim miesiącu cieszył się dużym powodzeniem. Dziś przygotowaliśmy zatem kolejną odsłonę dotyczącą pożyczek do 1500 zł. Skupimy się na tym, co powinno szczególnie przypaść do gustu klientom, którzy stosunkowo rzadko korzystają z takiej oferty – darmowych pierwszych pożyczkach. W osobnym wpisie wzięliśmy natomiast pod uwagę kredyt gotówkowy – ranking uwzględnia najciekawsze oferty na rynku.

ranking-pozyczek-do-1500-zl

Pożyczki pozabankowe – sposób na szybką gotówkę

Pożyczka przez internet to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki, aby skorzystać z interesującej promocji cenowej lub zmagają się z nieprzewidzianymi okolicznościami, na przykład awarią samochodu czy sprzętów domowych. To wygodne rozwiązanie, ponieważ gotówkę można uzyskać bez wychodzenia z domu, a po decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze trafiają na wskazane konto nawet w ciągu 15 minut. Jeśli istnieje możliwość, by skorzystać z pierwszej pożyczki, która jest całkowicie darmowa, warto zdecydować się właśnie na tę opcję.

Pożyczki pozabankowe – ranking pierwszej pożyczki gratis

Takie rozwiązanie jest możliwe w przypadku pożyczek do 1500 zł. W naszym rankingu prezentujemy wyłącznie oferty pożyczkodawców, którzy działają na rynku długo, są sprawdzeni i zdobyli już zaufanie polskich klientów. Wśród nich darmową pożyczkę oferują następujące firmy:

 • Vivus
 • Ofin
 • Smart Pożyczka
 • Pożyczka Plus
 • LoanMe
 • Credy
 • Monetowo
 • PożyczkaCity
 • Provident

Pożyczka przez internet – ranking uwzględniający długość spłaty

W przypadku zdecydowanej większości instytucji pożyczkę w wysokości 1500 zł należy oddać w ciągu 30 dni. Istnieją jednak wyjątki od tej reguły. Wydłużony termin zwrotu bywa bardzo użyteczny – dzięki temu wpłatę możemy finansować na przykład przy pomocy dwóch, a nie jednej pensji. W tej części rankingu pożyczek pozabankowych przedstawimy najciekawsze oferty ze względu na wydłużony okres spłaty. Oto zestawienie:

 • Kredyt dla zadłużonych – 120 dni
 • Teleratka – 35 dni
 • LoanMe – 35 dni
 • Credy – 31 dni

Warto jednak pamiętać, że dłuższy okres spłaty, a także spłata pożyczki na raty prawdopodobnie będą się wiązały z wyższymi kosztami. Wciąż pozostaje to jednak bezpieczna, a więc nierzadko bardzo opłacalna opcja.

Szybka pożyczka – ranking na kokos.pl

Przygotowane przez nas zestawienie nie wyczerpuje listy zaufanych pożyczkodawców działających na polskim rynku. Na stronie kokos.pl stale aktualizujemy ranking pożyczek przez internet, który aktualnie obejmuje kilkadziesiąt instytucji, a ich liczba stale się powiększa. Wygodny interfejs pozwala dopasować do własnych potrzeb wysokość pożyczki oraz czas jej spłaty. W grę wchodzą także pożyczki ratalne udzielane przez internet. W przypadku pożyczki do 1500 zł, wybór jest naprawdę szeroki. Jeśli zaś chodzi o koszty poszczególnych pożyczek, różnice sięgają najwyżej kilku złotych. Wierzymy, że prowadzony przez nas ranking pomoże wielu klientom w podjęciu decyzji i rozwiązaniu ich problemów!

Nadpłata kredytu to jedna z najczęściej wybieranych metod na szybsze spłacenie długu i zmniejszenie kosztów związanych z odsetkami.

Zajęcie komornicze wynagrodzenia może stanowić poważne obciążenie finansowe dla dłużnika.

Karty kredytowe stanowią fundamentalny element współczesnego systemu finansowego, umożliwiając użytkownikom realizację transakcji bezpośrednio z wykorzystaniem przyznanego przez bank kredytu.