Pożyczka do 1000 zł online od Kokos.pl

 

Spłacaj w dogodnych ratach
Weź pożyczkę - to proste.

 

Ile chcesz pożyczyć?

 
-
Kwota
 

2 000 PLN

10 000 PLN

+

Na jak długo?

 
-
Okres
 

3 miesiące

24 miesiące

+
Miesięczna rata

Pożyczasz

Całkowity koszt kredytu

Prowizja

Weryfikacja rachunku

Oprocentowanie*

RRSO

Do spłaty

Wyliczenie obejmuje całkowity koszt kredytu dla danej kwoty pożyczki.
* stałe w skali roku
 

Dlaczego pożyczki gotówkowe przez internet to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

 

Brak zbędnych formalności

Nie musisz dostarczać szeregu dokumentów, tak jak w przypadku klasycznej pożyczki w banku.

Wygoda

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę za pośrednictwem internetu - bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia i nocy.

Błyskawiczna decyzja

Już w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku dowiesz się, czy otrzymasz pożyczkę, o którą się ubiegasz.

Bezpieczeństwo

Pożyczkodawcą jest Blue Media S.A. - krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

 

Weź pożyczkę

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka pozabankowa przez internet, zobacz jak to działa

1

Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.

2

Wypełnij krótki formularz z danymi osobowymi.

3

Wykonaj przelew weryfikacyjny na 1 gr.

4

Poczekaj kilka minut na weryfikację i decyzję.

 

 

WEŹ POŻYCZKĘ

Pożyczka do 1000 zł online od Kokos.pl: spłacaj w dogodnych ratach

Polacy chętnie zaciągają szybkie pożyczki pozabankowe – z uwagi na łatwą dostępność i wygodny system regulowania należności. I Ty potrzebujesz natychmiastowego wsparcia na korzystnych warunkach finansowych? W Kokos.pl otrzymasz pożyczkę do 1000 zł online, którą będziesz w spłacać w dogodnych dla siebie ratach. Złóż wniosek, by uzyskać gotówkę nawet tego samego dnia.

 

Bez obciążania domowych finansów

Pożyczka do 1000 zł online to wsparcie finansowe, które dostosujesz do swojej sytuacji materialnej. Zaciągnięte zobowiązanie rozłożysz na raty, dzięki czemu ich spłata nie będzie nadmiernym obciążeniem osobistego budżetu. Wysokość miesięcznego zobowiązania możesz ustalić samodzielnie – pomoże to w terminowym regulowaniu należności bez jakichkolwiek opóźnień. 

1000 zł możesz pożyczyć na czas od 3 do 6 miesięcy. Od wybranego okresu będzie zależeć wysokość miesięcznego zobowiązania – im dłuższy, tym niższa rata. Ty decydujesz, jak długo chcesz spłacać pożyczkę i jaka ma być kwota miesięcznej wpłaty.

Dajemy Ci także możliwość uregulowania pozostałego spłaty zobowiązania przed czasem. A to wszystko bez ponoszenia konsekwencji finansowych.

 

Bez zbędnych formalności

W Kokos.pl stosujemy uproszczone procedury. Formalności ograniczamy do niezbędnego minimum – po to, aby czas oczekiwania na wypłatę środków nie był długi.

Nie wymagamy od Ciebie dostarczania dokumentów finansowych – zaświadczenie o zatrudnieniu oraz zaświadczenie o wysokości wynagrodzenia nie jest nam potrzebne. Pożyczkę do 1000 zł online otrzymasz na podstawie wypełnionego formularza.

Jeśli tylko pozytywnie przejdziesz weryfikację, pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy w ciągu kilku minut od wydania decyzji. Dzięki szybkiej wypłacie środków już żaden wydatek nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

 

Bez ograniczeń

Zakup nowego sprzętu domowego? Generalny remont mieszkania? Organizacja uroczystości rodzinnej? Kosztowne leczenie? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że cele pożyczkowe Polaków są zróżnicowane. Dlatego nie stawiamy żadnych ograniczeń – pożyczka do 1000 zł online pozwoli sfinansować dowolne potrzeby.

Nie pytamy, na co zamierzasz przeznaczyć środki. Celu pożyczki nie musisz opisywać w wypełnianym formularzu. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób spożytkujesz otrzymane od nas pieniądze. Masz pełną swobodę.

Bez ukrytych kosztów

Pożyczka do 1000 zł online w Kokos.pl przyznawana jest w oparciu o jasne zasady. Uczciwie informujemy o wszystkich pobieranych opłatach – nie tylko odsetkach, ale i prowizji. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami, dlatego dokładnie informujemy, jaka będzie całkowita kwota zobowiązania do spłaty.

 

Bezpiecznie i bez obaw

W Kokos.pl o pożyczkę ubiegasz się bezpiecznie. Pieniądze pochodzą od Blue Media S.A – krajowej instytucji płatniczej, która podlega Komisji Nadzoru Finansowego.

Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, stosując jasne zasady udzielanego wsparcia. Możesz więc bez obaw ubiegać się o pożyczkę – ze swojej strony gwarantujemy uczciwe warunki.

Weź pożyczkę