Pożyczka do 500 zł

Dostępna od ręki

Na dowolny cel

Dogodna spłata

 

Pożyczka do 500 zł to sposób na szybki zastrzyk gotówki. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowych środków na bieżące wydatki, spłatę innych zobowiązań, wakacje czy remont.

Pożyczka do 500 zł – porównaj oferty w Kokos i znajdź tę najlepszą!

W rankingu Kokos znajdziesz zawsze aktualne oferty pożyczek do 500 zł pochodzące od naszych partnerów. Szukasz najkorzystniejszej opcji? Koniecznie przejrzyj nasze podsumowanie. Zdobądź najtańszą pożyczkę do 500 zł bez wychodzenia z domu i zrealizuj swoje cele!

 

Oferty w Kokos dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wybierz najkorzystniejszą pożyczkę do 500 zł!

SPRAWDŹ OFERTY

Pożyczka do 500 zł – jak wybrać najlepszą ofertę?

Rynek pożyczek w Polsce jest obecnie bardzo rozbudowany, szczególnie w zakresie produktów opiewających na stosunkowo niewielkie kwoty. Pożyczki do 500 zł udzielane są przez rozmaite instytucje pozabankowe. Często z ofert można skorzystać natychmiast – bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. To właśnie dzięki temu jest to tak przydatne rozwiązanie – niezastąpione w przypadku zaistnienia nagłych potrzeb. Skorzystaj z wyszukiwarki Kokos zawsze, kiedy sytuacja jest paląca. Znajdziesz tutaj wyłącznie aktualne, atrakcyjne oferty – pożyczki do 500 zł dostępne od ręki.

Jak znaleźć najciekawszą propozycję? To wcale nie takie proste, gdy ofert jest dużo, a różnice między nimi są bardzo subtelne. Dlatego tak przydatne okazuje się zestawienie przygotowane przez Kokos. Wybierz podstawowe kryteria, czyli przede wszystkim kwotę pożyczki oraz okres spłaty i sprawdź, co mogą Ci zaoferować nasi partnerzy. Pożyczkę do 500 zł weźmiesz bez konieczności wychodzenia z domu – wszelkie formalności (a jest ich naprawdę niewiele) załatwia się całkowicie online. Dzięki temu nie tracisz swojego cennego czasu, a potrzebne pieniądze otrzymujesz błyskawicznie!

Za pomocą naszej wyszukiwarki parametry ofert porównasz niezwykle szybko. Dzięki przejrzystemu zestawieniu wybór tej najlepszej zajmie Ci kilka chwil. W efekcie oszczędzasz podwójnie – zarówno czas, jak i pieniądze. Kokos współpracuje tylko ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami. Dlatego znajdziesz u nas wyłącznie uczciwe i przede wszystkim atrakcyjne oferty pożyczek do 500 zł. Sprawdź dokładne oprocentowanie, prowizję i wysokość rat – dzięki temu dokonasz w pełni świadomego wyboru. Nie daj się zaskoczyć, gdy przyjdzie do spłaty zobowiązania – w naszej porównywarce zapoznasz się z przejrzyście przedstawionymi parametrami każdej pożyczki i wybierzesz tę najlepszą.

Jak porównać oferty pożyczek do 500 zł w rankingu Kokos?

Korzystanie z porównywarki Kokos jest niezwykle proste i szybkie. Wystarczy określić parametry pożyczki, której poszukujesz – przede wszystkim potrzebną kwotę i oczekiwany okres spłaty. Pozwoli to na wygenerowanie ofert idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Przejrzyste zestawienie pomoże Ci je błyskawicznie porównać. Dzięki temu z nami zawsze wybierzesz najkorzystniejszą ofertę pożyczki do 500 zł i nie tylko!

Dlaczego Kokos jest tak atrakcyjny?

ico_zaufanie.png

Pełne wsparcie

Twoja zdolność kredytowa nie ma znaczenia. Nie musisz dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, a pieniądze otrzymasz nawet wtedy, gdy Twoja historia kredytowa jest niekorzystna

ico_dostepnosc.png

Brak zbędnych formalności

Wniosek o pożyczkę do 500 zł składasz on-line, bez wychodzenia z domu. Decyzję otrzymujesz błyskawicznie – zazwyczaj w kilkanaście minut

ico_szybkosc.png

Błyskawiczna decyzja

Pożyczka do 500 zł zapewni Ci błyskawiczny dostęp do dodatkowych środków. Złóż wniosek już teraz, by otrzymać pieniądze jeszcze dziś!

Czym pożyczka do 500 zł różni się od kredytu?

Zarówno kredyty, jak i pożyczki to instrumenty finansowe pozwalające na pozyskanie dodatkowych środków pieniężnych wtedy, gdy są potrzebne. Nie sposób przecenić ich znaczenia – to dzięki nim nie musisz oszczędzać latami na wymarzony zakup – niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, samochód, telewizor czy mikser. Kredyt jest jednak procedurą bardziej skomplikowaną od pożyczki – może być udzielany tylko przez bank i zazwyczaj dotyczy wyższych kwot. Jego otrzymanie wiąże się z załatwieniem licznych formalności i udowodnieniem bankowi, że będzie Cię stać na spłatę rat. To właśnie ta instytucja na podstawie przedstawionych danych (np. zaświadczenia o zarobkach, stanów kont, listy comiesięcznych zobowiązań) ustala tzw. zdolność kredytową klienta – a zatem decyduje, jak wysokiego kredytu może mu udzielić. Dopiero w następnej kolejności ustalane są dokładne warunki zaciągnięcia i spłaty zobowiązania.

Pożyczka to znacznie prostszy mechanizm, szczególnie jeśli udzielana jest przez instytucję pozabankową i opiewa na niewielką kwotę. Pożyczki do 500 zł udzielane są w zasadzie od ręki. W wielu miejscach nie trzeba spełniać żadnych warunków czy formalności – wystarczy przedstawienie dokumentu tożsamości. Obecnie pożyczki do 500 zł udzielane są nawet online – bez wychodzenia z domu! Atutów takiej sytuacji jest wiele – to przede wszystkim dostępność gotówki na wyciągnięcie ręki przydatna szczególnie w sytuacjach awaryjnych. Trafiła Ci się wyjątkowa okazja na zakup w atrakcyjnej cenie, a do wypłaty pozostało kilka dni? A może masz do uregulowania pilne zobowiązanie? Pożyczka do 500 zł pomoże Ci osiągnąć w zasadzie dowolny cel. Jednocześnie ofert na rynku jest na tyle dużo, że bez problemu wybierzesz taką, która spełni Twoje oczekiwania w zakresie oprocentowania, prowizji czy okresu spłaty.

Wyszukiwarka pożyczek do 500 zł

Potrzebujesz z szybko gotówki?

 

Złóż wniosek i otrzymaj środki jeszcze dziś!

 

Weź pożyczkę chwilówkę!


Nie masz dobrej historii kredytowej w BIK?

 

Nie musisz mieć zdolności kredytowej

 

Weź pożyczkę bez BIK

Nie masz czasu na procedury kredytowe?

 

Sprawdź oferty pożyczek placówek pozabankowych

 

Weź pożyczkę gotówkową!


Nie lubisz formalności ?

 

Okazujesz dowód – za chwilę cieszysz się środkami na koncie.

 

Weź pożyczkę na dowód!

Chcesz zachować płynność finansową ?

 

Rozłóż spłatę na dogodne raty.

 

Weź pożyczkę ratalną!


Nie masz czasu na procedury bankowe?

 

Możesz skorzystać z uproszczonyc h procedur formalności.

 

Weź pożyczkę pozabankową !

Kto może wziąć pożyczkę do 500 zł?

Zastanawiasz się, czy możesz uzyskać dodatkową gotówkę bezwarunkowo? Nie masz zdolności kredytowej lub złą historię w BIK? To nie przeszkoda! Pożyczkę do 500 zł może wziąć każdy. Jeśli potrzebujesz szybkiego i bezproblemowego wsparcia finansowego w niewielkiej kwocie, to produkt idealny dla Ciebie. Zazwyczaj złożenie wniosku trwa kilka chwil – nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy dostęp do Internetu! Odpowiedź otrzymasz już po kilku minutach, a pieniądze zazwyczaj tego samego dnia.

Decydując się na pożyczkę do 500 zł, masz gwarancję:

 • jasnych zasad przyznawania środków
 • uczciwych warunków finansowania
 • jawnych informacji o kosztach zobowiązania
 • krótkiego czasu oczekiwania na pożyczkę

Krok po kroku – jak wziąć pożyczkę do 500 zł?

 1. Określ wysokość pożyczki i okres spłaty
 2. Wypełnij formularz na stronie Kokos
 3. Porównaj oferty i wybierz najbardziej atrakcyjną
 4. Złóż wniosek o pożyczkę na stronie pożyczkodawcy
 5. Poczekaj chwilę na decyzję, a w kolejnym kroku otrzymasz umowę

Ciesz się szybką gotówką i spełnij swoje plany

Pożyczka do 500 zł - SPRAWDZAM!

Na co można przeznaczyć pożyczkę do 500 zł?

Wielkim atutem szybkiej pożyczki do 500 zł jest to, że pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, podobnie jak w przypadku kredytu konsumpcyjnego. Jej uzyskanie jest jednak znacznie prostsze i szybsze – potrzebną gotówkę zazwyczaj otrzymasz jeszcze tego samego dnia! Dzięki temu będziesz w stanie uregulować zaległości lub sfinansować dowolny bieżący wydatek. Pożyczka do 500 zł to znakomita pomoc, którą możesz przeznaczyć na:

 • spłatę innych zobowiązań – zaległych rachunków, raty kredytowej itp.,
 • niespodziewany wydatek – wizytę u lekarza, wyjazd wakacyjny, prezent dla bliskiej osoby itd.,
 • naprawę lub drobny remont – jeśli np. zalał Cię sąsiad lub zepsuła pralka,
 • inny dowolny zakup – np. jeśli masz pilną potrzebę lub znalazłeś interesujący towar w bardzo dobrej cenie.

Nie musisz czekać na wypłatę i patrzeć, jak rozmaite okazje przechodzą Ci koło nosa. Szybka pożyczka do 500 zł bez zbędnych formalności pozwoli Ci swobodniej gospodarować pieniędzmi. To, na co je przeznaczysz, nie ma znaczenia. Dla pożyczkodawcy ważna jest jedynie spłata w terminie, dlatego dobrze się zastanów, zanim zaciągniesz zobowiązanie. W wyszukiwarce Kokos możesz swobodnie dobierać parametry pożyczki, co ułatwi Ci wybór takiej, która nie sprawi problemów przy spłacie.

Jak prezentuje się korzystna oferta pożyczki do 500 zł?

ico_dostepnosc.png

Kwota pożyczki maksymalnie wysoka

ico_dostepnosc.png

Prowizja maksymalnie niska

ico_dostepnosc.png

Termin spłaty maksymalnie długi

ico_dostepnosc.png

Koszty dodatkowe brak

ico_dostepnosc.png

Oprocentowanie maksymalnie niskie

ico_dostepnosc.png

Czas wydania decyzji natychmiastowy

Czy pożyczka do 500 zł to dobre rozwiązanie?

TAK! Dlaczego?

 • Błyskawicznie otrzymujesz potrzebną gotówkę na dowolny cel.
 • Możesz sfinansować bieżące wydatki lub uregulować zaległości – wybór należy do Ciebie.
 • Wniosek możesz złożyć bez wychodzenia z domu, online lub przez telefon.
 • Z wyszukiwarką Kokos bez problemu wybierzesz najkorzystniejszą ofertę.
 • Czas oczekiwania na decyzję to zaledwie parę minut.
 • Minimum formalności, nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków.
 • Pożyczkę możesz dostać nawet bez zdolności kredytowej lub ze złą historią BIK.
 • Możesz dostosować tryb spłaty do swoich możliwości i preferencji.

Szybka gotówka – na dowolny cel. Bez zbędnych formalności.

Pożyczka do 500 zł