Kokos.pl to bezpieczna pożyczka bez zaświadczeń

 

Potrzebujesz gotówki? Możesz
ją mieć jeszcze dziś.

 

Ile chcesz pożyczyć?

 
-
Kwota
 

2 000 PLN

10 000 PLN

+

Na jak długo?

 
-
Okres
 

3 miesiące

24 miesiące

+
Miesięczna rata

Pożyczasz

Całkowity koszt kredytu

Prowizja

Weryfikacja rachunku

Oprocentowanie*

RRSO

Do spłaty

Wyliczenie obejmuje całkowity koszt kredytu dla danej kwoty pożyczki.
* stałe w skali roku
 

Dlaczego pożyczka przez internet bez zaświadczeń to rozwiązanie dla Ciebie?

 

Minimum formalności

Nie musisz tracić czasu na kompletowanie dokumentów potwierdzających zatrudnienie, wysokość miesięcznych dochodów czy wydatków.

Wygoda

Wystarczy, że wypełnisz krótki e-formularz i wykonasz przelew weryfikacyjny na 1 gr, a po kilkunastu min. poznasz decyzję.

Bezpieczeństwo

Pożyczka pochodzi od zaufanej instytucji płatniczej (Blue Media S.A.), nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Swoboda

Możesz przeznaczyć gotówkę na dowolny cel. To Ty decydujesz o wysokości miesięcznych rat lub długości okresu kredytowania.

 

 

Weź pożyczkę

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka online bez zaświadczeń, zobacz jak to działa

1

Zaznacz ile potrzebujesz i na jak długo.

2

Wypełnij krótki formularz z danymi osobowymi.

3

Wykonaj przelew weryfikacyjny na 1 gr.

4

Poczekaj kilka minut na weryfikację i decyzję.

 

 

WEŹ POŻYCZKĘ

Pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty od Kokos.pl - wszystko, co warto o niej wiedziećPożyczka bez zaświadczeń to idealne rozwiązanie, dla tych wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i szybkość działania. W tradycyjnym modelu ubiegania się o pożyczkę, musimy przeznaczyć na dopełnienie wszystkich formalności najczęściej kilka dni, a sam proces decyzyjny rozciąga się nawet do dwóch tygodni. W przypadku pożyczki przez internet, bez zaświadczeń, bez wizyt w bankach, bez straty cennego czasu - jesteśmy w stanie w ciągu kilku godzin zdobyć potrzebną gotówkę.Kokos.pl umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę online oraz przekierowanie uzyskanych pieniędzy bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy. Wystarczy, że osoba wnioskująca o pożyczkę online bez zaświadczeń wypełni krótki formularz (z podstawowymi danymi osobowymi) i wykona przelew weryfikacyjny na 1 gr. Potrzebny będzie jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz numer konta pod ręką. Kokos.pl nie wymaga dołączenia zaświadczeń o zatrudnieniu, czy wysokości miesięcznych dochodów, które są niemal zawsze wymagane przez banki.Pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty to dobra opcja, jeżeli potrzebujesz gotówki bardzo szybko, bo np. zepsuł ci się samochód, nagle wysiadła pralka lub lodówka, albo potrzebujesz dodatkowych środków na leczenie. To momenty, kiedy nie ma czasu na czekanie i kolejne wizyty w bankach. Liczy się działanie.Kokos.pl to nie tylko szybkość i wygoda, to również 100% bezpieczeństwo. Twórcą serwisu, jego operatorem i zarazem głównym inwestorem jest Blue Media S.A. - firma technologiczna i instytucja płatnicza jednocześnie. Nie tylko dba o odpowiednie zabezpieczenia danych użytkowników serwisu, ale jest również pod stałym nadzorem państwowych regulatorów, co daje gwarancję rzetelności i uczciwości.Warunki pożyczki bez zaświadczeń są jasne, a każdy zainteresowany może sam wskazać wysokość rat lub preferowany okres spłaty. Kokos.pl jest do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Weź pożyczkę bez zaświadczeń wtedy, gdy tego potrzebujesz i przeznacz środki na dowolny cel.Weź pożyczkę