Pożyczka dla firm

Nie tylko w małych firmach zdarzają się sytuacje, w których brakuje pieniędzy na opłacenie rachunków, uregulowanie należności za faktury lub wypłacenie pensji pracownikom. Średnie przedsiębiorstwa również mogą borykać się z podobnymi problemami. Szybka pomoc finansowa dla firm dotkniętych kryzysem obejmuje pozabankowe pożyczki, które mają mniej rygorystyczne wymagania niż kredyty udzielane przez banki. Dzięki pozabankowym pożyczkom możesz także wyposażyć nową lub unowocześnić istniejącą działalność. W znalezieniu najlepszej oferty na rynku pomoże Ci wyszukiwarka Kokos.pl!

W Kokos znajdziesz listę stale aktualizowanych ofert najtańszych pożyczek dla firm dostępnych na rynku!

cashtero

100 – 10000 zł
pierwsza pożyczka

TAK

pierwsza pożyczka gratis

61 – 90 dni
okres spłaty
15 min.
czas wypłaty
pankredyt

500 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

NIE

pierwsza pożyczka gratis

1 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty
provident

300 – 150000 zł
pierwsza pożyczka

TAK

pierwsza pożyczka gratis

3 – 120 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty
youmoney

100 – 10000 zł
pierwsza pożyczka

TAK

pierwsza pożyczka gratis

15 – 60 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty
ratka

500 – 20000 zł
pierwsza pożyczka

NIE

pierwsza pożyczka gratis

1 – 60 miesięcy
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty
kuki

500 – 15000 zł
pierwsza pożyczka

TAK

pierwsza pożyczka gratis

30 dni
okres spłaty

15 min.
czas wypłaty

Spis treści

Czym jest pożyczka pozabankowa dla firm?

Dla wielu mniejszych firm kredyt stanowi podstawę działalności – bez niego nie mogłyby zacząć funkcjonować. Mimo to wiele banków odmawia udzielania kredytów z obawy przed ewentualnym ryzykiem niewywiązania się ze spłaty zobowiązania. Tak ostrożne podejście banków może stanowić przeszkodę dla wielu małych firm.

Pożyczki pozabankowe dla firm to rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej jest im utrzymać płynność finansową. Każda firma udzielająca takich pożyczek szczegółowo określa zasady jej spłaty. Szybka pożyczka przez internet przyznawana jest na krótszy okres umowy niż tradycyjny kredyt. Zazwyczaj jest to okres od jednego miesiąca do trzech lat. Pożyczek pozabankowych udziela się także na mniejsze kwoty. Mimo to jest to forma wsparcia finansowego, jaka przydaje się wielu firmom.

pozyczki-pozabankowe_original

Jakie korzyści niesie za sobą pożyczka pozabankowa dla firm?

Chcesz skorzystać z oferty pozabankowego kredytu, ale nie wiesz, czy jest to opłacalna inwestycja? Przekonaj się! Zalety pożyczek pozabankowych przez internet to między innymi:

 • sprawdzone oferty;
 • jasne zasady przyznawania środków;
 • szybka decyzja kredytowa i wypłata;
 • osobiste doradztwo w zakresie pożyczki dla przedsiębiorcy;
 • uczciwe warunki finansowania.

To, czy wykorzystasz kredyt firmowy na sfinansowanie nieruchomości komercyjnej, jej modernizację, wypłatę wynagrodzeń czy na finansowanie zakupu towarów, zależy wyłącznie od Ciebie.

Wsparcie pozabankowe jest często wybierane przez firmy jako rodzaj uzyskania szybkiej pomocy pieniężnej z różnych powodów. Dzięki pożyczce firmowej możesz pozyskać niezbędny kapitał zewnętrzny na sfinansowanie planowanych zakupów dla Twojej firmy. Niewątpliwą zaletą pozyskiwania takich środków przez internet jest oszczędność czasu i minimum formalności, które musisz spełnić, by otrzymać pieniądze.

Jak działa szybka pożyczka pozabankowa dla firm?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na wnioskowanie o pożyczkę online. Jeśli jesteś jednym z nich, pamiętaj, że choć obecnie łatwo jest uzyskać szybki kredyt dla firm bez BIK, zawsze warto najpierw sprawdzić dane firmy oferującej takie wsparcie. Dokładnie zaplanuj, jakiej kwoty potrzebujesz i sprawdź, czy firma, która jest gotowa udzielić Ci pożyczki, działa legalnie. W Kokos.pl ułatwiamy Ci to zadanie – w jednym miejscu zgromadziliśmy oferty pożyczek od sprawdzonych przez nas partnerów.

Najlepsze oferty pożyczek pozabankowych dla firm

Kokos.pl zapewnia Twojej firmie:

 • najlepsze oferty pozabankowych kredytów w internecie;
 • bezpieczeństwo danych osobowych i firmowych;
 • możliwość załatwienia wszystkich formalności online;
 • szybką decyzję o udzieleniu pożyczki;
 • uproszczone procedury;
 • elastyczne formy spłaty;
 • maksymalnie niską kwotę prowizji.

Szybkie pożyczki pozabankowe dla firm są realizowane w 100% online, w kompleksowym procesie weryfikacji danych. Banki często sprawdzają zdolność kredytową lub wniosek kredytowy przez kilka dni. W związku z tym udzielenie kredytu trwa nieco dłużej. Pożyczek pozabankowych, które zaciągasz online, problem ten nie dotyczy. O pożyczkę ubiegasz się na przykład przez swój firmowy komputer, a decyzję kredytową otrzymujesz po krótkim czasie – jeszcze tego samego dnia. Proces jest przy tym całkowicie cyfrowy.

Szybki kredyt dla firm bez BIK

Twoja firma boryka się z problemami finansowymi i bank odmówił Ci udzielenia kredytu ze względu na niską zdolność kredytową? Jeśli chcesz uzyskać kredyt firmowy, musisz udowodnić swoją zdolność kredytową i nienaganną historię kredytową w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Istnieją jednak instytucje pozabankowe, które oferują szybkie kredyty dla firm bez sprawdzania danych w BIK. Dzięki temu na przeszkodzie nie staną Ci problemy z płynnością finansową. Jest to szansa na poprawę sytuacji nawet dla tych przedsiębiorstw, które znalazły się w rejestrze dłużników.

Część firm nie tylko oferuje pożyczki bez BIK, ale także nie wymaga przedstawiania zaświadczeń z Krajowego Rejestru Dłużników lub Urzędu Skarbowego. To znacznie upraszcza całą procedurę oraz pomaga w realizacji projektów.

Pozabankowy kredyt dla firm – wnioskujesz i zyskujesz

Dodatkowe pieniądze zachęcają do inwestycji, tworzą miejsca pracy i napędzają gospodarkę. Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z pozabankowych pożyczek, ale jedno jest pewne: czy chodzi o inwestowanie w rozwój, czy o zwiększenie swobody finansowej – porównywarka Kokos.pl to Twój niezawodny partner.

Dzięki propozycjom zgromadzonym przez nas w jednym miejscu możesz szybko i łatwo podreperować budżet firmy i nie rezygnować z prowadzenia działalności.