kokos.pl

W pożyczaniu ważne jest to, żeby było bezpieczne

To główna zasada, jaką się kierujemy rozwijając Kokos.pl. Zajmujemy się tym już od 10 lat. Jesteśmy jednym z pierwszych serwisów na rynku, który sprawił, że szybka pożyczka gotówkowa online stała się dostępna dla Polaków. Zasady udzielania pożyczek są przejrzyste, a sama gotówka pochodzi od zaufanej instytucji.

Właścicielem, operatorem, a od niedawna również głównym inwestorem w serwisie Kokos.pl, jest Blue Media S.A. Firma wdrażająca innowacyjne rozwiązania w obszarze usług płatniczych i finansów, mająca status Krajowej Instytucji Płatniczej.

Z jej rozwiązań korzystają operatorzy sieci komórkowych, największe banki w Polsce i instytucje z sektora publicznego, takiego jak urzędy miast. Tylko w 2016 roku Blue Media przetworzyła ponad 600 mln transakcji internetowych.

Poznaj Blue Media

Stawiamy na

 

Zaufanie

Przykładamy dużą wagę do przejrzystości procesu pożyczkowego, dlatego jasno komunikujemy ile będzie kosztować pożyczka i w jakim czasie należy ją spłacić.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane użytkowników są w pełni chronione. Z naszych rozwiązań technologicznych korzystają na co dzień banki, instytucje sektora publicznego i tysiące klientów.

Dostępność

Robimy wszystko, by każdy, kto potrzebuje gotówki na ważne dla niego cele, mógł bez problemu wziąć u nas pożyczkę online bez wychodzenia z domu.

Szybkość

Uprościliśmy wszystkie procedury tak, żeby proces od złożenia wniosku do wpłynięcia pieniędzy na konto pożyczkobiorcy był jak najkrótszy i wynosił zazwyczaj kilka minut.

 

 

Dowiedz się więcej